Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» kuidas reageeriksid?
by NiallHoran Reede Apr 19, 2013 3:11 pm

» One Directioni asjad.
by NiallHoran Reede Apr 19, 2013 3:06 pm

» Mõned uudised One Directioni kohta
by NiallHoran Reede Apr 19, 2013 3:03 pm

» Katsa tutvustab end
by Katsa Nelj Nov 22, 2012 1:42 pm

» Poisid: Liam James Payne.
by Mannu Teis Nov 06, 2012 5:09 am

» SÜNNIPÄEV.
by Louis&Niall♥ Teis Okt 30, 2012 2:43 pm

» CHATIME #1
by Louis&Niall♥ Esm Okt 29, 2012 6:39 pm

» Iga viimane täht on uue sõna algus.
by 1dlover Reede Okt 26, 2012 6:07 am

» Numbrite loendamine.
by 1dlover Kolm Okt 24, 2012 2:37 pm

» More Than This.
by 1dlover Kolm Okt 24, 2012 8:18 am

» Ei nooo mida...
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 1:23 pm

» Järgmine postitaja.
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 1:04 pm

» FOORUMIS ON UUS ADMINN!
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 8:33 am

» Töölaud/Desktop
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 8:33 am

» Louis Tomlinson tõmbas kogu kooli ees tagumiku paljaks
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 8:30 am


One Thing, One Dream #6

 :: 1D :: Jutud 1D-st.

Go down

One Thing, One Dream #6 Empty One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Laup Juul 14, 2012 9:50 am

1.OSA
Spoiler:
I want, I want, I want, but that's crazy
I want, I want, I want, and that's not me
I want, I want, I want, to be loved by you.
One Directioni laul oli põhjas ja laulsin ja tantsisin nagu segane. Siis koputati mul uksele ja ma ehmusin ja kukkusin plärts maha. Panin heli vaikseks ja tegin ukse lahti. "Kuule kas sa kella oled vaadanud? Kell on 1 öösel kao magama nüüd." Käskis ema ja läks magama. Panin arvuti kinni ja läksin hambaid pesema. Läksin tuppa ja panin pidzaama selga. Ma üritasin kuidagi magama jääda, aga ei jäänud otsisin välja oma kõrvaklapid ja telefoni. Ühendasin need kõrvaklapidega ja hakkasin One Directioni muusikat kuulama ja mõttes kaasa laulma. Kuulsin muusikat kuni 2 tundi siis oli kell juba 3 öösel ja oligi mul juba uni peal panin laulu pausele ja võtsin kõrvaklapid peast ja jäin magama. Nägin unes, et käisin emaga linnas ja olime riiete poes. Seal poes oli igast One Directioni särke ja ühe neist ostsin ka... Ärkasin mõne müra peale üles. Raadio käis kõvasti, õe kisa oli juba kuulda, vanemad toimetasid köögis ja rääkisid omavahel. Sellised ongi nagu laupäeva hommikud. Pa.gan peavad nad sikuest lärmi tegema. Panin pea padja alla ja ikka magada ei saanud. Tõusin lõpuks püsti ja panin ennast riidesse. Kammisin oma juuksed ära ja tegin igapäevase meigi pähe. Läksin kööki ja võtsin paar saiakest ja kobisin arvuti taha. Läksin facebooki ja märkasin kellegi saatust: "OMG 1D KONDSERDIPILETID ON MÜÜGIL. MA PEAKSIN OSTA MINEMA ^^." Siis olid veel kommentaarid: JAH NEED OLID PILETILEVIS MÜÜGIL, OH #!?!#A OSTMA.
Läksin kohe msni sisse ja kribasin oma bestile Kristinile
Katz Smile Says:
Sau
Kle
1D piletid on müügil. Very Happy
PatsiPille says:
Oh peaks ostma Very Happy
Katz Smile Says:
Millal ss kokku saame?
Võiksime neid koos osta.
PatsiPille Says:
Kell 2 v 3
mdea .
Katz Smile Says:
Kell 2 sobib,
PatsiPille Says:
ok .
Katz Smile Says:
Ok ma pead pesema.
Läksin vannituppa aga uks oli lukus,
"KES SEAL PRAEGU ON?" karjusin seal ukse taga.
"Oota ma pesen ennast kannata." Karjus ema.
Ma läksin siis korra vaatama mis kellast buss linna läheb. Täpselt kell 13.55. Olin siis natuke One Directioni eesti foorumites ja ema tuligi lõpuks välja. Jooksin oma pead pesema. Kui pea pestud sai siis kuivatasin need fööniga ära ja võtsin koti kaasa ja uurisin kas seal rahakott ikka sees, Siis läksin korra elutuppa teatama, et lähen linna. "Ma lähen linna." Ütlesin vanematele.
"Sul võti kaasas?" Küsis isa.
"On ja." Vastasin.
"Kell kuus tuled tagasi me lähme sünnipäevale." ütles ema.
"Kelle?" Küsisin.
"Liisu" Ütles ema.
"Ok." Vastasin ja kõpsisin Kristinile vastu. Võtsin telefoni välja ja panin 1D musa käima. Kristin ootas mind tema ukse juures ja me hakkasime bussijaama liikuma meil oli aega küll. Kuulasime 1D laulu ja rääkisime jutte.
_____
Olime siis piltelevis ja küsisime One Directioni kondserdipiletit see maksis 2 eurot ja mul oli raha küllalt Kristin unustas rahakotti koju ja ma ostsin talle ka kokku läks siis 4 eurot. Kondsert algab alles ülehomme ja me ei jõudnud seda ära oodata. Me läksime linna shoppama ja vaatasime riideid ja muid staffe. Läksime siis apollosse vaatama One Drectioni plaate müügil oli ainult 2 plaati mis maksid 10 eurot. Mõtlesin, et ostan need alles homme. Läksime siis takko fashonisse seal olid Justin Bieberi särgid ja One Directioni särgid. Need maksid nii vähe, et sain Kristinile ka osta mõne ta tahtis ikka one directioni oma. Mõned olid värvilised ja osad must-valged mina ostsin must-valge ja Kristin värvilise läksime kassasse ja maksime ära. Siis läksime korra rimi toidupoodi vaatama kas ajakiri on ka müügil kus on 1D plakatid. Üks oli Twisti ajakiri mis maksis 2 euri ja teine bravo mis maksis 1 euri. Ma ostsin bravo ajakirja kus olid kaks one directioni plakatit üks väike ja teine suur. Kristin tahtis suurt ja ma andsin siis talle suurema plakati.


________________________________________________________


Pühapäeva hommikul magati ikka päris kaua vanemad magavad alati pühapäeviti kella 12 või midagi sellist. Siis võin mina rahus magada ja ise mürada. Ärkasin kell 10 ülesse, panin hommikumantli selga, pesin hambad ja tegin omale hommikuhelbeid. Siis läksin hommikuhelbestega oma tuppa panin arvuti käima ja võtsin kausist paar ampsu. Läksin facebooki vaatama ja läksin veel Youtube´i otsisin siis mõnda One Directioni musa mida võiks kaasa laulda ja kuulata panin igaksjuhuks ukse kinni, et mitte vanemaid äratada. Panin käima One Direction - Save You Tonight. Panin hääle põhja ja hakkasin kaasa laulma: I, I wanna save your
Wanna save your heart, tonight
He'll only break ya
Leave you torn apart, oh

It's a quarter to three can't sleep at all
He's so overrated
If you told me to jump, i'd take the fall
And he wouldn't take it.

Vaatasin veel One Directioni eesti foorumit ma nägin, et uus teema oli tehtud nimega: OMG homme on 1D kontsert.
Ja sealt küsiti, et kes läheb.
Nägin, et Kristin tuli msni sisse ja ma küsisin temalt, et me läheksime õue. Ta oli muidu nõus ja siis ma panin arvuti kinni ja sättisin ennast valmis. Tegin meigi, toppisin ennast riidesse, võtsin kotti ja hakkasin Kristini poole liikuma. Me läksime parki jalutama ja arutlesime homsest, sest me olime nii evelil. Ma võtsin oma käekotist välja oma Ipad touchi ja hakkasin One Directioni laulu sealt otsima. Me istusime Kristiniga pingile ja arutlesime homseks eriti seda kuhu me autogrammi tahame anda kas või särgile või plakatile. Ma ütlesin, et ma annan oma särgile ja plakatile anda autogrammi, sest nii oleks lahedam. Aga siis teatas Kristin, et kui see särk pessu panna siis see rikub särgi ära. Ma hakkasin naerma ja ütlesin, et ma olen nagu blondiin ja peaks pea blondiks ajama. Siis läksime bravo burgerisse ja tellisime endale mõned näksid ja mõned karastusjoogid ka. Õues oli jube soe ja me sõime õues.
"Kuule mis sa siis homme selga paned?" Küsisin Kristinilt.
"One Directioni särgi ja võtan plakati kaasa." Ütles Kristin.
" Aa sama mul tuleb see aasta super suvi" Naersin.
Kristin ei lausunud midagi vaid naeris ja võttis hoopis ampsu ja jõi karastusjooki peale.
Kella 10-ks jõudsime koju ja ema küsis mu käest kus sa olid? Vastasin, et käisin Kristiniga õues. Siis läksin oma tuppa ja õde tahtis minuga mängida. Mängisin temaga natukene ja siis panin raadiost One Directioni albumi käima, pesin hambad, pesin ennast ära ja kobisin voodisse. Ma ei saanud magama jääda, sest ma olin nii elevil ma ei jõua homset ära oodata.


____________________________________________


Ongi see aeg käes kell oli juba 8 aga kontsert algab alles kell 4 õhtul ja ma saan veel midagi muud teha. Ma arvan, et mul on plaanid olemas: Lähen Kristiniga välja ja surfan natuke netis. Tegin omale soengu valmis, panin One Directioni särgi selga, panin ülikenad teksad ja tegin meigi ära. Panin arvuti käima ja läksin omale hommikuhelbeid tegema. Siis tuli ema kööki ja pahandas: "Mida sa kolad siin hommikuvara?? Kas sa ei oska magada või?"
"Sorri mamps aga mul ei tulnud und." Ütlesin.
"Ah kao nüüd oma tuppa ja ära lärmitse me tahame magada." Ütles ema ja läks magama.
Valasin piima helvestele ja läksin siis oma tuppa sööma. Kohe kui mul msni sisse läks kribas Kristin mulle.
PatsiPille Says:
tsao, kle mis kellast me liikuma hakkame?
Katz Says:
Sau
sa ka juba üleval?
ee... kell 2 võiksime natuke linnas surfata?
PatsiPille Says:
k
Vaatasin natuke facebookist mõningaid teateid ja surfasin veel foorumist ka läbi.

2.OSA
Spoiler:
Panin läpaka ja kaane seejärel kinni ja viisin kausi kraanikaussi ja läksin siis parki jalutama haarasin oma IPodi kätte ja panin kõrvaklapid kõrva. Läksin vaikselt uksest välja ja asusin teele. Pargis oli küllalg vähe rahvast ja kuidagi rahulik. Pink oli samuti tühi ja istusin siis pinki ja kuulasin musa mis IPodist tuli ja mõtlesin mis võiks juhtuda täna kontserdil ja tahaks väga poisse näha. Olin pargis umbes 2 või 3 tundi ja siis läksin Kristini juurde linna kutsuma. Läksime Kristiniga bussi peale ja istusime kohe esimesse tooli. Taga istusid veel kaks inimest üks vanamees ja naine. Me läksime alles maha teisest peatusest. Ja olime siis pealinnas kohal. Kõigepealt läksime riietepoodi ja siis apollo poodi. Sealt me eriti ei leidnud kõik olid ostetud ja igavad siis läksime kohvikusse sõõrikuid sööma. Võtsime veel kaks kokat ja istusime lauda. Räägisime siis one directioni kontserdist, sest me olime nii elevil.
____________________
Kell oli siis juba 3 ja me hakkasime one directioni kontserdile liikuma. Läksime bussi peatusesse ja ootasime bussi. Panin oma IPodist laulu käima ja vaatasin vasakule ja taha. Ja lõpuks tuligi buss ja läksime peale. Kõik kohad olid täis v.a need tagumised me istusime Kristiniga tagumistele istmele ja räägisime juttu. Jõudsime one directioni kontserdile. Seal oli liiga palju rahvast ja ka palju turvamehi. Me saime lõpuks ka sisse ja trügisime kohe ette. Minul tuli siiski hea mõte ja läksin turvameeste juurde ja küsisin , et kas võiks minna lavataha. Õnneks lubati ja kutsusin siis Kristini ka kaasa. Kui lavataha jõudsime siis oli üks uhke koridor kus pidime ootama. Me sosistasime üksteisega ja olime nii elevil ja naersime nagu peded. Tuli keegi meie juurde varju oli näha lähenemas. Meie mingi sättisime ja naersime nagu peded. Sealt tuli välja Liam. Me kiljusime, hüppasime ja kallistasime Liamit. Siis nägime jällegi varju jooksmas ja siis kuulsime karjet: "Kes siin kurat kisab?!?" See oli Louis ja veel kurja näoga.
"OMG LOUIS" Kisasime kui Louis välja ilmus. Ja siis Louis hakkas naerma ja meie kallistasime jällegi. Siis tuli välja Niall ja Harry mõlemal olid käed ümber õla.
"OMG, OMG" Kisasime jälle ja silmad olid meil täitsa punnis. Kallistasime Harryt ja Niallit nii kõvasti ja ei tahtnud lahti lasta.
"Rahu tüdrukud!" Kisas Louis ja seejärel naeris samuti.
"Vabandust aga me nii happyd." Ütlesime koos Louisele.
"10 minutid veel jäänud." Ütles Niall vaadates tema käekella.
"Ja kuhu see Zayn jääb?" Ütles Liam.
"METSAS!" Kisas Louis ja me kõik naersime.
"Kuidas teil läheb kah?" Küsisin poiste käest ja neil läks hästi.
Me saime senikaua pilte teha ja plakatile autogramme. Ja siis hakkaski kontsert pihta. Me saime kõige ees olla ja kisasime, laulsime kaasa, tantsisime nagu hullud. Kui kontsert lõppes saime meie lava taga rääkida poistega veel rohkem. Kristin Jäi Nialliga rääkima ja mina Harryga. Meil oli väga tore. 2 tundi saime koos vesteldud ja hakkasime kodu poole sõitma. Koju saime autotega. Meile tuldi järgi. Kui koju jõudsime siis läksin kohe arvutisse msni sisse ja nägin, et Kristin oli sees.
Katz:):
Tsao.
PatsiPille:
Tsauu
Katz:):
Tead ma sain Harry numbri ^^
PatsiPille:
Aga mina sain Nialli numbri. Very Happy
Katz:):
Oii veab Very Happy meil kõigil veab Very Happy
Homme meile viitsid?
PatsiPille:
Mnjaa.
Rääkisime mõned minutid ja siis läksin magama ja panin 1D plaadi käima. Uinuda ei saanud ja ma mõtlesin ikka tänase peale.

3.OSA
Spoiler:
Hommikul vara sai ärgatud ja väga rahulikult. Sellel hommikul tegin omale paar saia ja kobisin juba alles saiadega arvuti taha. Nägin, et Kristin oli msnis sees ja hakkasin kohe küsima:
Katz:):
Tsau
Kle
Lähme linna täna?
PatsiPille:
Tsao
viitsiks jh.
Katz:):
Ok kell 12?
PatsiPille:
Ok Very Happy
Olin veel facebookis, fännifoorumis ja vaatasin uudiseid. Õues oli suht ilus ilm ja läksin seejärel rulluisutama. Panin oma juuksed krunni, panin riided selga. Võtsin kaasa oma IPodi ja rulluisud. Panin kõrvaklapid kõrva, panin laulu käima ja hakkasin vaikselt rulluisutama. Kutsusin Julia ka rulluisutama. Me rulluisutasime pargis ka natuke aega ja puhkasime pingis ning rääkisime juttu.
"Kuule kas sa käisin eile one directioni kontserdil?" Küsis Julia.
"Mhm. Mis siis?" Küsisin.
"Ah niisama. Oleks tahtnud Zayni näha." Ütles Julia ja mossitas.
"Ok sõidame edasi?" ütlesin seejärel ja tõusin püsti.
Julia nõustus ja sõitsime edasi. Siis helises järsku mu telefon ja ma vaatasin kes helistab.
See oli Harry ma kukkusin maha ja olin sõnatu.
"Said viga?" Küsis Julia.
"Ah ei pole viga" ütlesin.
"Võta see pagana telo vastu." Ütles Julia ning aitas mind püsti.
Võtsin kähku telefoni vastu...
"Ja?" Ma vastan koguaeg niimoodi.
"Eeee... Ikka. Ok... ei sobib ikka. Millal? Ok. Tsau." ja katketasin kõne ja olin õnnelik.
"Kes oli? Miks selline ilme?" Küsis Julia ta alati on uudishimulik.
"Harry oli." vastasin.
"HARRY STYLES KUIDAS??" Küsis Julia ja endal silmad punnis.
"Mnoo jagasime eile oma numbreid."
"MINE PERSE." Solvus Julia ja sõitis minema.
"Jobu..." Ütlesin Juliale ja sõitsin Kristini uksetaha.

_____________________________
"LOL. Ta ikka nii jobu." Irvitas Kristin kui ma talle Juliast rääkisin, et ta nii kiiresti solvus.
"Ta täielik tibi ka ju." Naetasin minagi.
"Ok... a kuule Niall helistas mulle täna." Ütles Kristin ja naeratas.
"Omg mis ütles?" Küsisin.
"Kutsus mind välja täna kell 6." Ütles Kristin.
"Harry kutsus mind kah välja ja täpselt kella 6." Ütlesin.
"Cool. Võibolla näeme kah" ütles Kristin ja naeratas.
"Jepp... Ok lähme?" Küsisin ja haarasin oma koti.
"Jepp" Ütles Kristin ja haaras samuti oma koti.
Kui bussi ootasime siis sellega päris kaua ei läinud. Mõned minutid. Istusime siis jälle taha ja ees olid vanamees ja noormees. Mulle tuli üks hea mõte ja istusin akna alla seal kus ka noormees. Ütlesin Kristinile sellest plaanist ja Kristinile see meeldis. Ma vaikselt ütlesin seal: "Kuidas läheb?" ja siis ruttu vaatasin aknast välja, et ma pole midagi teinud. Vanamees vaatas seda noortmees ja noormees vaatas vastu nagu Mis on? Irvasime seal taga nagu peded. Jõudsime riiete poodi ja vaatasime seal niisama ringi. Leidsin poest Justin Bieberi särgi ja tegin ropsi nägu võtsin särgi kätte ja näitasin seda Kristinile.
"ÖÖK" Ütlesin seejärel ja tegin ropsinägu. Kristin ütles: "VIINER" Ja mina hakkasin irvama. Siis vaatasime veel, et olid one directioni särgid. Siis nägime mingeid tüdrukuid kes siia lähenesid. Ja veel üks tüdruk kes oli ropsinäoga.
"EWW... I HATE ONE DIRECTION!" Karjus see tüdruk.
"Kuidas nii? Nad onju päris toredad ja naljakad." Lisasin.
"KUIDAS TE SAATE NEID DEBIILE FÄNNATA?!?" Karjus tüdruk.
"Vali sõnu." Lisas Kristin.
"Ja ei kisa." Ütlesin seejärel.
Tüdruk tegi tibiliku mulje ja läks sõbrannatega minema.
"Jobu..." Irvitas Kristin.
Kristini telefon helises ja Kristin võttis telefoni välja ja karjus:
"NIALL HELISTAB" Endal silmad punnis ja õnnelik. Ja mina kukkusin maha. Kristin vaatas ehmunud näoga.

4.OSA
Spoiler:
Kristiniga saime śhoppatud ja nüüd kodus arvutis aelemas. Vaatasin, et kell hakkab kuus saama ja ma hakkasin ennast sättima. Panin ilusa sinisekleidi, tegin meigi pähe ja tegin hobusepatsi. Siis helises mu telefon ma võtsin kotist oma telefoni ja vaatasin kes helistab... Harry. Kukusin jälle maha.
"MIS SA LÕHUD SEAL?!? KOBI ARVUTI TAGANT ÄRA JA VASTA SUL TELEFON HELISEB.Karjus ema. Ma võtsin telefoni vastu ja vastasin:
"Ja? Ja ma hakkan kohe liikuma. Ok. Ja katketasin kõne. Panin kontsakad jalga ja haarasin koti ning asusin teele.
"Kuhu sina nii pidulikult lähed?" Küsis ema.
"Klassiõe sünnipäevale." Valetasin.
"Ok siis." Ütles ema ja vaatas telekat.
Jooksin ruttu bussipeatusesse ja jäin bussi ootama. Istuda polnud mõtet, sest bussi oli juba niigi näha. Istusin taha istmele kus olid kaks istet vaba kuhu sain oma koti panna. Mõtlesin mis edasi juhtuma võiks hakata ja vaatasin aknast välja. Tuligi siis minu peatus astusin bussist välja ja läksin ühte restoraani kus ma pidin Harryga kokku sama. Harry ootas mind ukse juures ning tegi viisakalt mulle ukse lahti ja ma läksin esimesena uksest sisse. Valisime iste kohad ja ootasime ettekandjaid. Kui ettekandjad tulid saime menüüd ja hakkasime valima. Saime siis ka lõpuks valitud ja jäime toitu valima.
"Aga kuidas siis muidu läheb?" Küsisin Harry käest.
"Hästi praegult on meil bändiproov käsil." Vastas Harry
"Ohsaa... Kus kohas sul see bänd on?" Küsisin.
"Soomes. Me lähme sinna 1 kuu pärast ja millalgi peame bändiproovi ka tegema." Ütles Harry,
"Oh äge... kas ma saaksin ka koos oma sugulasega tulla?" Küsisin.
"Võib küll jah... Kui mahub." Ütles Harry nalja pärast. Mõlemad naersime ja siis ilmus meie ette Niall.
"Kuule..." Ütles Niall Harryle ning vaatas seejärel mulle otsa.
"Niall." Ütlesin ja tõusin püsti.
"Tsaoo" Niall asus kallistama.
"Kas sa Kristiniga ei peaks olema?" Küsisin ja tegin tõsise pilgu.
"Kohe, kohe ma küsin korra Harry käest, et kuhu sa mu kitarri panid?" Sõnas Niall.
"Hotellis." Ütles Harry.
"Ok." Vastas Niall ning jooksis ruttu oma kitarri tooma.

___________________________
"Noo? Kuidas sinu ja Harry kohting oli?" Küsis Kristin.
"Normaalne. Aga sinu?"
"Armas Niall mängis mulle kitarri."
"Cute."
Jalutasime pargis ringi ja lobisesime niisama. Ja lõpuks siis istusime bussipeatuses. Siis nägin ma enda kõrval midagi tuttavat.
"Kuule... kas see ongi see tüdruk kes one directionit vihkas?" Küsisin Kristini käest. "Ongi." Ütles Kristin.
"Tsau." Ütlesin sellele tüdrukule.
"Mida sa tahad?" Vastas tüdruk ülblikult.
"Rahu. Mina pole süüdi, et sa neid vihkad."
"And so?"
"See meenutab täitsa Juliat." Ütlesin Kristinile vaikselt ja irvitasime.
"Mis siin nii naljakas on ah??" Hakkas ta juba ülbitsema.
"Kuule ära ülbitse meiega parem."
"Mis sa räägid minuga siis?" Ülbitses tüdruk.
"Problem?" Küsis Kristin.
"Kasige minema siit debiilikud."
"Seda sõna sa teadgi ainult vä?" Vastasin sellele tüdrukule.
"Ei tead." Ülbitses tüdruk.
"Mis sõnu sa siis tead?" Küsisin.
"TÜRA JÄTKE MIND RAHULE." Karjus tüdruk ning läks meie juuest minema.
"OII TEADGI NÜÜD TEISI SÕNU KA PALJU ÕNNE!" Karjusin tüdrukule kuna ta oli meist juba kaugel.
"HEA KÜLL BLONDIIN LASE JALGA," Karjusin kui ta veel kaugel oli.
"NOHIK." Karjus Kristin ning irvitasime nagu peded. Siis helises Kristinil telefon ning see oli Niall. Kristin võttis selle kõne vastu.
"Ja? Jaa.. Ikka. Ok. Tsauki."
"Noh mis oli?" Küsisin.
"Ma lähen homme Nialliga tema bändiproovi sina oled ka kutsutud." Kiljusime ning lõime käed kokku. "WINNERS." Kisasime ning kiljusime ikka veel. Siis tuli meie ette buss. Ning me jooksime naerdes minema.

5.OSA
Spoiler:
Järgmisel päeval kella kolme ajal tulid mulle ukse taha Kristin ja Niall kuna me pidime minema bändiproovile võtsin kaasa märkmiku, et saaks joonistada. Tegin patsi pähe panin tavalised riided selga ja asusime teele. Me rääkisime tee pealt juttu ja olime niisama. Kui kohale jõudsime tegi Niall meile viisakalt ukse lahti ja me astusime sisse. Laval olid kõik poisid nad istusid toolide peal. Me istusime kristiniga lava ette ja tundsime end mugavalt. Alguses poisid arutasid ja mina joonistasin ja Kristin vaatas neid mureliku pilguga. Pärast arutlemist hakkasid nad laulma. Meie Kristiniga laulsime kaasa ja plaksutasime. Kui bändiproov läbi sai siis me saime Kristiniga lavale tulla. me jooksime oma iidolite juurde Kristin Nialli ja mina Harry.
"Sa laulsid päris hästi." Ütlesin Harryle.
"Tänks. Kuule... Äkki läheksime homme jälle välja?" Ütles Harry
"Ikka mis kell?"
"mm... kell... 8 sobib?"
"Ikka..."
"Eeee... vabandaksid meid hetkeks." Ütles Kristin minu selja tagant ja läks minuga natuke lavalt eemale.
"Mis on?" Küsisin Kristini käest.
"Ma ei julge Nialli juurde minna." Ütles Kristin ja irvitas.
"Tita oled vää? Mine tema juurde." Ütlesin ning lükkasid teda Nialli juurde.
"Ära tõuka värdjas." Ütles Kristin naerdes.
Mina jooksin mikrofoni juurde ja laususin: "Oh päris äge siin saab lausa lauda ka. Kuule Kiku tule siia laulame veidi."
"Mida?" Küsis Kristin ning tuli mikrofoni juurde.
"So call me maybe." Ütlesin ning naersin.
"Aa ok davajj." Jäi Kristin ka nõusse.
Hääled kostsid lausa kaugele ära ja äge oli laulda.
"BRAVOOO" Karjus Louis.
"Tänks Lou" Naeratasin.
"Te peaksite meie bändiga liituma." Soovitas Lou.
"Ma ei tea..." Jäin ka lõpuks mõtlema.

___________________________________
Käisime Kristiniga śhopamas ja oli väga lõbus. Läksime nüüd ka lõpuks riietepoodi. Vaatasime seal natuke ringi ja siis nägime jälle seda blondi tüdrukut tulemas oma sõbrannadega.
"Aa näe Directionipede ja teine Directionipede." Ülbitses tüdruk
"Problem?" Küsisin.
"Eino muidugi kui teil midagi muud pole teha kui ainult Directionite ümber joosta."
"Mes asja?" küsisin.
"Mis pada sa veel ajad?" Küsis Kristin.
"Sina ole üldse vait Directionipede." Ülbitses tüdruk.
"Sina meiega niimoodi ei räägi." Urisesin.
"Kes räägib? Directionipede?" Ülbitses tüdruk ning vaatas teisi tüdrukuid kes naerma hakkasid. Ma lõin seda tüdrukut ja temal oli juba kuri pilk.
"Ah mis sa slapid mind äää?" Ülbitses tüdruk.
"Mingi debiil oled vää?`" Küsis tüdruk
"Räägi veel." Ütles Kristin.
"Fine peded." Ütles tüdruk,
"Räägi veel mis sõnasi sa tead." Ütlesin tüdrukule.
"Ei ütle." Ütles tüdruk.
"Järelikult sa ei tea." Ütles Kristin.
"Vott luuser, pervest." Hakkasime Kristiniga naerma ning tüdruk hakkas minu juustest tirima ise kiljusin, tüdruku sõbrannad elasid kaasa ja Kristin püüdis seda tüdrukut päästa. Lõpuks tulid turvamehed asemele.
"Rahu tüdrukud karjus turvamees. Lõpuks sain temast lahti ja juuksed olid täiega sassis vaatasin seda tüdrukut kurja pilguga ning ütlesin Kristinile, et läheksime siit minema. Läksime välja ja ma panin omal päikeseprillid ette. Ma olin päris vihane ning hea päev juba rikutud. Võtsin prillid eest ära ja nägu on kurb ja kuri. Siis nägime Biiberit vist mööda kõndimast. Pöörasin selja, tegin ropsi näo ning ütlesin: "Misasja? Biiber eestis? eiiöö." Pahandasin.
"Biiber..." Jäi Kristin unistama ning jäi teda vaatama.
"Jobu." Ütlesin ja naersin. Ning läksin otse edasi. Kristin jooksis järgi ning jäi ikka unistama. "Biiber..." Siis me nägime teisel teeotsal Louist ja Niallit. Karjusime, hüüdsime ning hüppasime. Nad lehvitasid vastu ning. Tulid meie juurde.
"Hei tśikid. Wazzap?`" Küsis Louis ning naeris.
"Ei midagi Lou." Vastasin ning naersin.
"Kuulge minu juurde viitsite?" Küsis Niall. Ning me jäime nõusse me läksime bussiga Nialli juurde ja Louis tegi meile ukse lahti. Nialli elutuba oli täiega kena me istusime diivanile ning väga mõnus oli.
"Tundke end nagu kodus. Jäätist soovite?" Küsis Niall ning me jäime Kristiniga nõusse. Ma tõusin püsti ning vaatasin Nialli majas ringi. Vaatasin teise tuppa ning seal oli suur lava, kitarr ja mikrofon.
"Wow kui suur lava." Karjusin ning Kristin jooksis kohe sinna tuppa vaatama.
"Oi ja ongi." Üllatas Kristin. Ma jooksin lava juurde ning tantsisin.
"Sellel laval saab lausa tantsida." Ütlesin.
"Mõnus." Tuli Kristin lavale. Vaatasime selles toas ringi ning jäätised tulid kohale. Nialli tõi meile toolid ning me saime istuda ning süüa. Niall sai meile kitarriga ühe loo esitada.
Nialli juures oli väga lahe lõbutsesime Nialliga ja Louisega ning igast särke ja värke Lõpuks oli mul aeg minema hakata ning tänasasin imelise õhtu eest ja ma ei mõtlenud enam sellele tüdrukule kes mind kiusama hakkas. Louis hakkas ka kodu poole liikuma ning läksime Louisega kahekesti koju.

6.OSA
Spoiler:
Hommikul vara kell 8 ärkasin üles ning läksin kohe kööki pannkooke tegema. Otsisin üles mustikamoosi ning ka marjad. Tegin kasvõi mitu tükki ja veel vanematele ka. Kui pannkoogid valmis said võtsin taldriku ning panin 10 pannkooki ja moosi ning marju peale. Seejärel läksin enda tuppa sööma ning panin arvuti käima. Kui mul msni sisse läks siis hakkas Kristin kohe kribama:
PatsiPille:
Tsauu
Katz:):
Tsau noh kuidas eile Nialli juures oli? Very Happy
PatsiPille:
Päris norm Very Happy mängis veel kittarriga veel paar lugu. Lähme täna jälle?
Katz:):
Ma pidin ju Harryga kokku saama.
PatsiPille:
aajah õigus ^^ mine, mine.
Vaatasin Facebookis ja foorumis veel mõned asjad üle, panin arvuti kinni, sõin pannkoogid ära ning läksin rulluisutama. Kutsusin ka Allu kaasa ning uisutasime parki. "Tule ma tahan sulle midagi näitada." Ütlesin Allule ning naeratasin.
"Mida?" Küsis Allu ning hoidsin Allult käest kinni ning sõitsime kellegi ukse taha.
"Kelle juurde me lähme?`" Küsis Allu.
"Tsss..." Ütlesin vaikselt ning ootasime millal ust avatakse. Zayn tuli ukse taha ning Allu oli päris üllatunud.
"OMG, OMG ZAYN." Kiljus Allu ning hakkas Zayni kallistama.
"Kuidas te teatsite, et ma siin elan?" Küsis Zayn
"Niall ütles." Vastasin ning naersin.
"Ahhshoo. Mis teete siis?" Küsis Zayn
"Niisama rulluisutame." Vastas Allu.
Siis helises mul telefon ning see oli Harry. Hakkasin jälle kukkuma ning Allu püüdis mu kinni.
"MINGI NÕRKUS ON SUL VEE?" Küsis Allu
Läksin veits eemale ning vastasin kõnele. Meie kõne lõppes.
"Noh mis toimub?" Küsis Allu
"Mul Harryga kohtamine..." ütlesin.
"Urrurr Kätu." Hakkas Allu naerma.
"hah." naersin ning hakkasin liikuma. Seejärel vaatasin taha ja nägin, et Zayn ja Allu rääkisid oma vahel. Läksin koju haarasin koti, tegin meigi ning võtsin köögist paar muffinit mida ema tegi. Õues oli soe ja kena ilm. Harry ootas mind bussijaama juures.
"Hei" Tervitasin teda ning naersin.
"Hei. Sa näed täna kena välja." tervitas harry vastu. Naeratasin ning vaatasin ringi...
"Kas läheksime randa hoopis?" küsis harry.
"perfect." vastasin ning naersin. Ootasime bussi ning buss lõpuks tuligi ning me astusime sisse. Istusime taha pinki. Kolmandast peatusest tulime välja ning hakkasime jala randa liikuma. Rannas polnudki palju rahvast vaid osasid seal ikka oli. Tellisime Harryga jäätist, jalutasime ja rääkisime juttu meil oli väga põnev. Olime rannas kuni päiksese loojanguni. Loojang oli muidugi ilus selajal jõin kokat ja rääkisin harry´ga juttu. Like haha.
"Sa oled ilus."Lausus Harry. Mul läks koka kurku ning köhatasin.
"Tänan" Tänasin ning kõhatasin veel kord. Vaatasin talle silma umbes mitu minutit... Harry hakkas vaikselt mu huultele lähenema... ...be strong now.

_____________________________
"Wtf really?" Küsis Kristin.
"Ja tõsi see on." vastasin.
"Äge mul oli ka Nialliga samuti äge õhtu. Sõime nuudleid, Niall mängis mulle paar lugu... Kõik oli lihtsalt super." Ütles Kristin.
"Ok." Naersin.
Kristin pidi Nialliga välja minema ning ma saatsin ta ära siis saime Alluga kokku.
"Tsau." Ütles Allu
"Tsau jaa" Vastasin.
"Noh kuidas eilne õhtu oli siis?" Küsis Allu.
"Romantika nh." vastasin ning naersin.
"Urrurr, Kätu" Hakkas Allu irvitama.
"Shut up." Vastasin.
"Kuule lähme siis linna?" Küsis Allu.
"Võib kah." Nõustusin.
Läksime linna ning surfasime seal ringi. Käisime ka kohvikus. Me nägime seal Liamit ja Louist. Jooksime nende juurde ning tervitasime.
"Mingi uus tśikk juba?" Küsis Louis.
"Lol. Ta mu sõbranna, Kristin läks Nialliga kuskile ju.
"Ajah." tuletas Louis meelde.
"Noh valid ka siit midagi?" Küsis Liam Louise käest ning Louis hakkas valima.
"Te just tulite kohvikusse?" Küsis Allu.
"Jah Louisega läheb tavaliselt kaua aega söögi leidmisega."
"Lol äge." vastas Allu naeratasis.
Mina irvitasin.
"Mis on?" Küsis Allu
"Ei midagi." Vastasin naeratades.
"Lõpuks leidsin midagi ja veel teile kahele." Lausus Louis.
"Cool." Vastasime Alluga koos.
"Istume siis lauda." Pakkus Liam.
"Tänan." Vastas Allu ning hakkasime Liamile järgnema...
7.OSA
Spoiler:
Louisega ja Liamiga oli tore ning hakkasime Alluga kodu poole liikuma.
"Päris äge oli." Ütles Allu. Ma naeratasin seejärel.
"Eks näeme siis millalgi veel." Ütles Allu ning naeratas. Me hakkasime kodupoole liikuma ja juba oli hilisõhtu. Jõudsin lõpuks koju ja läksin vaikselt enda tuppa. Võtsin oma IPodi välja ning panin laulu peale ja hakkasin magama minema.

Ärkasin alles varahommikul ning päris rõõmsalt , tuju oli endiselt hea ning lootsin, et tuleb tore päev. Tõusin üles ja tegin vahvleid omale. Kui neid valmis said jäin neid hoopis köögis laua taga sööma siis keegi koputas järsku. Ma ehmusin ja mõtlesin kes võiks hommikul vara koputada? Tegin ukse lahti ning nägin, et Niall oli hoopis ukse taga. Avasin ukse ning tervitasin teda.
"Tsau." Ütlesin Niallile.
"Tsau kuule... kas sa saad mulle süüa anda? Annaksin vastu kah." Naeratas Niall.
"Ikka saab." Nõustusin ning ulatasin talle krõpsu paki ning paar vahvlit.
"Palun." Ütlesin kui ulatusin Niallile paar vahvlit ja ühe krõpsupaki.
"Äitah." Naeratas Niall ning hakkas Kristini juurde liikuma.
Ma läksin kööki vahvleid edasi sööma. Siis läksin välja Allut kutsuma ning kutsusime veel Zayni ja muidugi ka Harry. Kutsusime Nialli ka ning läksime poodi. Otsisime Kristinile kingitust, sest tal oli sünnipäev Niall leidis talle armsa kaisulooma mis talle meeldiks ja mina valisin talle mõne parfüümi aga Zayn ja Allu valisid talle shokolaadi ja sünnipäevakaardi. Siis läksime paariks tunniks kohvikusse sööma. Ja muidugi rääkisime juttu omavahel. Juba mitu tundi hiljem hakkasime juba liikuma. Kutsusime semud kaasa ning hakkasime Kristini sünnipäevale liikuma. Jõudsimegi kohale ning soovisime õnne. Harry ja Liam tegid Kristinile põsemusi ja kalli, Louis tegi talle kalli. Niall tegi talle ning andis talle kingi ja lilled üle, Allu ja Zayn tegid samuti kalli. Mina tegin Kristinile suure kalli ning andsin kingituse üle. Poiste kingitused pandi lauale selleks ajaks.
"Davaj mis teeme?" Küsis Louis meie käest.
"Võiks ju õue minna vesi ju parajalt soe." Ütles Kristin.
"Davaj." Oli Louis nõus.
Kingitused panime lauale ning läksime ujuma. Vesi oli päris soe, et saime mõnuleda küll. Meil oli päris lõbuks ning seejärel läksime Mac'i sööma. Valisime kohad endale ning saime endale ka midagi söödavat tellitud. Meie istusime ette ning Allu ja Zayn läksod taha.
"Head isu armulinnukesed." Ütles Louis Allule ja Zaynile. Allu ja Zayn hakkasid naerma.
Ja muidugi terve kamp naeris.
Saime söödud ja meil oli ka Mac'is põnev. Seejärel läksime śhoppama ning poodides oli eriti lõbus.
Riietepoes me nägime jälle seda blonditüdrukut koos sõbrannatega kes meid narris ning seejärel tuli mulle mõte talle nalja teha. Mul oli õnneks kotis veel paar piparmünd komme hakkasin nendega neid tüdrukuid viskama. Kui pihta saime ja tüdrukud taha vaatasid, kükitasime maha, et nad meid ei näeks. Viskasime niimitu korda kui nad ära läksid.
Kotis oli veel üks komm jäänud. Vaatasin veits ringi ning nägin, et üks vanamees vaatas seal igasuguseid riideid.
"Vaadake gay." Ütlesin ning kükitasin ja viskasin kommi vanamehe jalgade vahelt läbi. Mees vaatas maha ja ledis kommi ja võttis selle üles. Irvasime ja meil oli väga lõbus.


Viimati muutis seda Kätu (Esm Aug 06, 2012 6:17 pm). Kokku muudetud 11 korda
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Allu on Laup Juul 14, 2012 5:41 pm

Wow, päris pikk jutt...like.
Allu
Allu
One Directioni fänn

Postituste arv : 64
Points : 68
Join date : 13/07/2012

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Laup Juul 14, 2012 6:01 pm

tänan Smile
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Allu on Laup Juul 14, 2012 7:24 pm

Nuu...võta heaks BFF!!! santa
Allu
Allu
One Directioni fänn

Postituste arv : 64
Points : 68
Join date : 13/07/2012

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Külaline on Laup Juul 14, 2012 7:40 pm

Suht hea jutt, aga ma kahtlen väga sügavalt et 1D kontserdipilet maksaks 2 euri.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Allu on Laup Juul 14, 2012 7:57 pm

Jajah, ega, kui mina seda lugesin, siis ma mõtlesin ka, et, kuule, ikkagi 1D ja 2 euri pilet??? Piletid oleks ammu juba müüdud. Logish, muidu oli jutt hea.
Allu
Allu
One Directioni fänn

Postituste arv : 64
Points : 68
Join date : 13/07/2012

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Püh Juul 15, 2012 9:42 am

siis peaks 20 euri pilet maksma? Very Happy ma arvan küll Very Happy
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Esm Juul 16, 2012 7:19 pm

UUS OSA. Natuke lühike Very Happy
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Mannu on Esm Juul 16, 2012 8:59 pm

uut kähku Very Happy
Mannu
Mannu
One Directioni fänn

Postituste arv : 36
Points : 36
Join date : 14/07/2012
Age : 20
Asukoht : kodu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Teis Juul 17, 2012 8:53 am

Täna proovin kribada Very Happy
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Kolm Juul 18, 2012 8:29 pm

UUS OSA.
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by PatsiPille on Kolm Juul 18, 2012 8:38 pm

HEaa !! Very Happy .
PatsiPille
PatsiPille
One Directioni fänn

Postituste arv : 12
Points : 14
Join date : 17/07/2012
Age : 22
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Niall Fan <3 on Nelj Juul 19, 2012 9:10 am

üliheaaa Smile
Niall Fan <3
Niall Fan <3
One Directioni fänn

Postituste arv : 9
Points : 9
Join date : 18/07/2012

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Allu on Nelj Juul 19, 2012 1:39 pm

Julia on jobu jh, muidu on hea see uus osa.
Allu
Allu
One Directioni fänn

Postituste arv : 64
Points : 68
Join date : 13/07/2012

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Mannu on Nelj Juul 19, 2012 2:00 pm

jätka
Mannu
Mannu
One Directioni fänn

Postituste arv : 36
Points : 36
Join date : 14/07/2012
Age : 20
Asukoht : kodu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Nelj Juul 19, 2012 2:19 pm

täna vb Very Happy ja aitäh kõikidele Very Happy
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by PatsiPille on Nelj Juul 19, 2012 5:49 pm

Issand , ma vaatasin et mu mees Niall on ära pööranud Very Happy
PatsiPille
PatsiPille
One Directioni fänn

Postituste arv : 12
Points : 14
Join date : 17/07/2012
Age : 22
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Nelj Juul 19, 2012 7:39 pm

UUS OSA!
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by PatsiPille on Nelj Juul 19, 2012 7:43 pm

Awtsa kättuu Very Happy
PatsiPille
PatsiPille
One Directioni fänn

Postituste arv : 12
Points : 14
Join date : 17/07/2012
Age : 22
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Nelj Juul 19, 2012 7:45 pm

Ding, ding ^^
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Reede Juul 20, 2012 11:39 am

UUS OSA!
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Allu on Püh Juul 22, 2012 12:56 pm

Kätu, topeltp... Neutral
Allu
Allu
One Directioni fänn

Postituste arv : 64
Points : 68
Join date : 13/07/2012

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Esm Juul 30, 2012 8:58 pm

UUS OSA! ^^
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Liamia on Laup Aug 04, 2012 10:28 am

jätka

Liamia
One Directioni fänn

Postituste arv : 13
Points : 13
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Kätu on Püh Aug 05, 2012 9:56 am

7 osa on veel poolik aga mõtlen ^^ muidu aitäh Very Happy
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 20
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

One Thing, One Dream #6 Empty Re: One Thing, One Dream #6

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 :: 1D :: Jutud 1D-st.

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele