Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» kuidas reageeriksid?
by NiallHoran Reede Apr 19, 2013 3:11 pm

» One Directioni asjad.
by NiallHoran Reede Apr 19, 2013 3:06 pm

» Mõned uudised One Directioni kohta
by NiallHoran Reede Apr 19, 2013 3:03 pm

» Katsa tutvustab end
by Katsa Nelj Nov 22, 2012 1:42 pm

» Poisid: Liam James Payne.
by Külaline Teis Nov 06, 2012 5:09 am

» SÜNNIPÄEV.
by Louis&Niall♥ Teis Okt 30, 2012 2:43 pm

» CHATIME #1
by Louis&Niall♥ Esm Okt 29, 2012 6:39 pm

» Iga viimane täht on uue sõna algus.
by 1dlover Reede Okt 26, 2012 6:07 am

» Numbrite loendamine.
by 1dlover Kolm Okt 24, 2012 2:37 pm

» More Than This.
by 1dlover Kolm Okt 24, 2012 8:18 am

» Ei nooo mida...
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 1:23 pm

» Järgmine postitaja.
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 1:04 pm

» FOORUMIS ON UUS ADMINN!
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 8:33 am

» Töölaud/Desktop
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 8:33 am

» Louis Tomlinson tõmbas kogu kooli ees tagumiku paljaks
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 8:30 am


More Than This.

+4
Mandariin1D
Kätu
Allu
Hazza
8 posters

 :: 1D :: Jutud 1D-st.

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

More Than This. Empty More Than This.

Postitamine by Hazza Püh Juul 15, 2012 10:47 am

Hakkasin ss kirjutama järjekat , loodan ,et meeldib a ja kriitikat soovin ka Very Happy

1.osa

Mina olen Cätlin Adams.Sain just 17.Mul on mustad juuksed,sinised silmad ja kannan brekusid ning prille.Pole just iluduskuninganna või mis.Minu pere pole mitte eriti rikas.Ma ei saa lubada iga kuu uusi riideid endale.Ema on ka veel lisaks lapsega kodus.Mu väike vend Rasmus ehk Rassu nagu me teda kutsume on aasta ja kolme kuune.Isa on tööl Soome ja sealt käib ta 2 korda kuus kodus.Mul ei ole parimaid sõpru koolis.Hoian oma ette.Kuid see kõik muutus...


''Cätlin Adams,ära maga tunnis!''hüüdus range hääle toon.Ehmatasin üles.Vaatasin proua Souredy poole.Ta oli vihane.
''Vabandust!''laususin ja avasin õpiku.Terve klass naeris mu üle.Õnneks lõppes see tund kiiresti.Kõndisin kiiruga enda kapi juurde.Seisin selle ees.
''NOHIK!'' irvitas Ally ja lõi mu kapiukse kinni,õnneks sain käe ära tõmmatud muid oleks see kapi vahele jäänud.Vaatasin nukralt kappi.Panin koti selga ja suundusin matemaatika klassi.Õpetaja Collins teatas ,et tund jääb ära .Olin suht nukker,kuna mate on üks mu lemmikumaid.Kõndisin garderoobi.Panin mantli selga ja suundusin bussijaama. Ally sõitis oma BMW-ga mööda ja pritsis mind veega.Olin üleni märg.Astus bussi peale märjana.Istusin viimasesse pinki ja ootasin oma peatust.Väljusin tagumisest uksest.Kõndisin tuppa.
''Ma olen kodus!''hüütsin saapaid jalast võttes.Rassu jooksis mulle vastu.
Võtsin ta sülle ja kallistasin teda.
''Cat ,kas sa rääkisid eile õhtul jälle selle poisiga?''küsis ema ja tuli koridori.
''Miks sa nii arvad?''vaatasin talle otsa.
''Sul oli märkus .Tead ma arvan ,et sa ei tohiks temaga enam suhelda.''lausus ta rangelt ja võttis Rassu enda sülle.
''Näh,''mossitasin.
''Kullake sa ei ole teada päris elus näinudki ju.''lausus ta ja pani Rassu maha.
'EMA! Ta ei ole pervert kui sa seda arvad.''ütlesin vihaselt ja läksin oma tuppa.Panin koti laua alla ja istusin arvutitooli.Tegin läpaka kaane lahti ja lülitasin arvuti sisse.Logisin msn-i .Lootsin ,et tema on sees.Muigasin ku nägin ta nime vilkumas all.
Harry says: Hei,Cattu!
Cättuke says: Tsauu!
Harry says : Mt?
Cättuke says : niisama,koju jõudsin.Ise?
Harry says : Asju paikin.Kolin ära siis Londonist.
Cättuke says : Ok.
Harry offline.
Panin läpaka kinni ja istusin voodile .Hakkasin muusikat kuulama.Panin mängima Jason Derulo- It Girl-i ümisesin kaasa.Viskasin pikali ning uinusin.
Ärkasin äratuskella peale.Lõin selle kinni ja ajasin ennast püsti .Läksin kapi juurde.Võtsin sealt valged teksad ning lilla dressika.Panin riidesse ja tegin kerge meigi.Viimased asjad viskasin veel kotti ja läksin alla.Rassu tatsas mulle vastu.Paitasin ta pead.
''Hommikust.''laususin ja istusin laua taha .
''Hommik.''ütles ema ja pani pannkoogid lauale.Võtsin endale ühe sealt.Panin maasikamoosi peale ja hakkasin sööma.Sõin ära ja jooksin bussi peale.Viimasel minutil jõudsin bussijaama.Istusin viimasesse pinki lokkis peaga poisi kõrvale.Tegin oma mata ülesannet.Jõutsime suht kiiresti kooli juurde.Väljusin bussist esimesena.Kõndisin koolimaja ukse juurde.Ally kõndis oma bff mulle vastu ja tõukas mind.Kukkusin pikali.Tüüp kelle kõrval bussis istusin aitas mind püsti.
''Aitäh.''laususin ja avasin ukse.Ta naeratas ja tuli mu järel sisse.Kõndisime kõrvuti garderoobi.Kõik vahtisid teda.
''HARRY STYLES!''karjus keegi.Poiss irvitas.Ally kõndis tibilikult ta juurde.
''Häi ma ole Ally.Sa oled Harry eks,ma nagu hullult armastab teie bändi.''sõnas ta ja vaatas poissi.
''Tore siis.''vastas poiss ja võttis mantli ära ning pani nagisse.
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Allu Püh Juul 15, 2012 11:04 am

Siin on kirjavigu sees. Muidu on normaalne jutt.
Allu
Allu
One Directioni fänn

Postituste arv : 64
Points : 68
Join date : 13/07/2012

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Püh Juul 15, 2012 11:14 am

ma tean jah ,et on .
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Kätu Püh Juul 15, 2012 11:18 am

väga hea Smile aga jah kirjavigu oli ka natuke Smile ootan kindlasti uut Wink
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Püh Juul 15, 2012 4:29 pm

2.osa
Kõndisin üles muusika klassi.Istusin enda kohale ja avasin noodivihiku .Kirjutasin viimased noodid sinna ära.Ally tuli koos uue tüübi ja teistega klassi.Ta jäi mu laua juures seisma ning lükkas vihiku maha.
'' Sa nagu nii ei oska mida sa ikka teed.''lausus ta ja astus vihiku peale.Harry võttis selle üles ja ulatas mulle.
''Aitäh!''laususin vaikselt ja võtsin vihiku vastu ning asetasin selle lauale.Härra Kyler astus klassi samal hetkel.Pani oma koti lauale ja seisis klassi ette.
'' Hommikust,kõigile.Täna saate ennast kirja panna talendivõistlusele.Peaauhind on leping Harry bändiga.''lausus ta.Vaatasin lauda.Ally kõndis klassi ette ja kirjutas oma nime paberile.Sama tegid ka paljud teised.Eriti me rohkem midagi tunnis ei teinudki .Peale kella helisemist kõndisin laua juurde ja panin enda nime kirja lauljate alla.Nägin seal Ally nime suurelt ja roosalt.Ohkasin ning kõndisin trepist alla ajaloo klassi.Istusin selles tunnis Sandraga (ta on suht ainuke ,kes suhtleb minuga ning ainuke ,kes teab et oskan laulda natuke.).Istusin naeratades ta kõrvale.
'' Panid ennast kirja?''küsis ta ja vaatas mulle otsa.Noogutasin.
''Jah.Ally oma oli ka seal.''laususin ja naeratasin nukralt.
''Sa oled parem temast ning sa tead seda väga hästi''sõnas ta ja naeratas.Vaatasin Ally poole ,kes seisis Harry kõrval ning hoidis tal õlast kinni.Sandra märkas seda ning müksas mind.
''Ta meeldib sulle?''küsisis ta ja vaatas ka Harryt.
'' Ei.Ta on Ally jagu'' ütlesin ja vaatasin aknast välja.Tund hakkas.Õppisime täna Prantsusemaa ajalugu. Harry istus koos Allyga meie taga.Naeris Sandra nägude peale.Ally torkas mind pastakaga.Keerasin näo ta poole.
'' Ole vait!''lausus ta.Vaatasin lauda.Sandra pani käe mu õlale.Vaatasin ta poole ja naeratasin suht nukralt.Nagu nohik ikka olen sain kontrolltöö viie .Pidin selle Allyle andma kuna ta sai kahe.Tõusin kella helina peale püsti ja kõndisin koos Sandraga sööklasse.Istusime enda lauda.
''Mida sa esitad siis?''küsisis ta ja sõi.
''Ma ei teagi.''ütlesin ja jõin vett.Ta ulatas oma Ipodi mulle.
''Vaata see esimene lugu see peaks sobima''sõnas ta ja osutas Jasmine V-I Found You.Lahkusime sööklast ning suudusime minu poole. Istusime minu toas põrandal.
''See oli mu vanaema lemmik.Palun laula seda ,sa ju tead kui väga ta sind armastas.''lausus ta.Sandra vanema suri 2 kuud tagasi.Ta oli mulle kui vanaema eest keda mul ei ole olnud.Printisime sõnad välja.Harjutasime terve õhtu kahekesi.Ema tõi meile vahe peal süüa ning juua.Sandra lahkus kella kümne paiku.Harjutasin natuke oma ette ning panin tudukad selga ja läksin voodisse.Uinusin koheselt.
Hommikul ärkasin ema karjumise peale.Ajasin ennast püsti ja panin teksad ja topi selga.Suundusin alla.Ema panin Rassu asju kokku.
''Hommik!''laususin ja läksin koridori.Ta tuli uksele.
''Sa lähed varem ?''küsis ta ja võtis Rassu sülles võttes.Noogutasin ja läksin välja uksest.Nägin Harryt ees minemas.Neelatasin ja kõndisin temast mööda.
''Cät ?''küsis ta kui mööda läksin.
''Hei,Harry''naeratasin võltsilt ja kõndisin edasi.Ta jooksis mulle järgi.
''Sa osaled ka võistuluselt ''lausus ta.
''Jah,kust sa tead ?''küsisin ja vaatasin teed.
''Nägin seda paberit.Mida sa laulad ?''uuris ta edasi ja vaatas mind.
''See on saladus veel.Ma usun ,et sa ei tea seda laulu see suht tundmatu.''ütlesin ning vaatasin kooli poole nägin Sandrat seal seismas.Ta lehvitas mulle.
''Sind oodatakse.''ütles Harry ja naeris.Noogutasin.
''Klassis näeme''laususin ja läksin Sandra juurde.Ta muigas.
''Kas ma nägin just õigesti ?''naeris ta.Muigasin ja istusin murule.
''Ta lic rääkis.Dvj mis su ema rääkis ?''üritasin teemat vahetada.
''Ära vaheta teemat.Aga jah ta sai nad nõusse.Homme on teil proov koos.''ütles ta ja ulatas mulle veepudeli.Võtsin lonkus.Ally juba tuli oma tibidega ja otse joones läksid Harry juurde.Pööritasin silmi ja jõin edasi.
''Ta on ikka kahe palgeline.''ütles Sandra ja vaatas Ally poole.Ohkasin .Võtsime oma asjad ning suundusime klassi.Istusime oma kohale.Harry kõndis meist mööda ja naeratas mulle.Ally tuli kohe tema järgi ja vaatas mind surmava pilguga.Vaatasin lauda.
''Harry on ikka lo.ll''lausus Sandra lõpuks.Vaatasin ta poole.
''Nojah .''muigasin.
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Kätu Esm Juul 16, 2012 9:25 am

Väga hea Smile jätka kindlasti Smile
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Mandariin1D Esm Juul 16, 2012 9:28 am

hea juttt
Mandariin1D
Mandariin1D
One Directioni fänn

Postituste arv : 25
Points : 31
Join date : 13/07/2012

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Esm Juul 16, 2012 7:47 pm

Aitäh Very Happy

3.osa.
Peale tunde jalutasime Sandraga kirikusse.Naersime terve tee.Jõutsime kirikusse ning meid juba oodati.Sandra ema seisis koos kooriga ning laulsid mingit hästi kiirest laulu.Istusime pingile ning kuulasime.Nad olid tõesti head ,nagu Sannu oli rääkinud.Peagi Sannu ema märkas meid ning katkestas.
''Te oletegi kohal.Catline saa tuttavaks meie kooriga .Koor see on Catline.''sõnas ta ema mind naeratas sõbralikult mulle.Kõndisin nende juurde.
''Ma vabandan kui ma nii hea ei ole''laususin ning võtsin mikrofoni.Alustasin laulmis.Sandra ema istus ta kõrval ning naeratas mulle uuesti.Olin hingega laulus ning ei pannud tähele kui Harry oli tulnud kirikusse.Naeratasin kui koor koos minuga laulma hakkas.Me kõlasime koos väga hästi.Naeratasin Sandrale .Ta seisis püsti ja plaksutas,sama tegi ka ta ema .Märkasin Harry lõpuks.
''ee ..koor aitäh te olite väga head''naeratasin ning panin mikrofoni ära.Keksin Sandra juurde ning kallistasin teda
''Te olite imelised.Pst..su fännklubi tuli''naeris ta ja vaatas Harryt .Lasin temast lahti ning vaatasin Harry poole.
''Sa oskad väga hästi laulda.Kas sa seda esitadki ?''küsis ta ja naeratas.Noogutasin.
''Tore,ma usun ,et sa võid võita.Tahtsin küsida ,et kas sa millaligi välja viitsid minu ja Allyga tulla ?''uuris ta,.ALLY-GA!EI!
''ei tänan .''sõnasin .Ta noogutas ning lahkus.Kõndisin Sandra juurde.
''mis ta tahtis ?''küsis ta ja võtis oma koti.
''Tahtsin mind enda ja Allyga välja kutsuda''laususin ning panin jope selga.
''Ja mis sa vastasin?''uuris ta edasi.
''Mis sa ise arvad ,muidugi ei.Ma lic ei viitsi näha seda Allyt tema ümber tiirlemas.See ajab lic südame pahaks.''laususin.Sandra muigas.
''Keegi on armukade.''naeris ta.
''Ei,ole.Miks peaks ?''ütlesin kohkunult.
''Oled ju.Cat seda on ju silmaga näha ,et ta meeldib sulle.''naeris ta.
'Nu natuke.''muigasin ning kõndisime kirikust välja.Jalutasime kaubamajja.Otsisime mulle sobivat riietus.Kõndisime poiste kambast mööda.Sannu nügis mind.
'' Ou see blondiin jälgib sind ''muigas ta.Vaatasin nende poole.Naeratasin ning vaatasin edasi kleiti.Sandra kogu aeg nügis mind.Tegin näo ,et ei tundnud seda ning vaatasin edasi.Võtsin endale proovimiseks helesinise õlapaelteta kleidi,mis ulatas mulle põlvedeni.
''Nu kuidas on ?''küsisin proovikabiinist välja astudes .
''Omg,kullake see on nagu hullult armas su seljas.''naeris Sannu.Naeratasin ning keerutasin ennast.Kõndisin peegli juurde.Need tüübid tulid meie poole.
''Hei''sõnas üks brünett ,ta tundus olevat 16 or 17.
''Tsao''sõnas Sandra.Vaatasin endiselt ennast peelglist.
''Ma olen Rocky ,need on mu venna Ross ja Riker.''tutvustas ta.
''Mina olen Sandra võid Sannu öelda ja see on Catline.''naeris Sannu.
''Võite Cat öelda.''sõnasin ning läksin tagasi kabiini.Võtsin kleidi ära ja panin oma riided selga.Sannu oli vahe peal suht bestideks poistega saanud.See ,kes mind vaatas koguaeg oli Riker.Suundusin kassa poole maksma.
'' 90 euri.''sõnas müüa ning pakkis kleidi.Maksin kaardiga.Sannu läks poistega smuutit ostma.Riker jäi mind ootama.Jalutasime koos smuutibaari poole.
''vana sa oled ?'küsis ta ja tassis mu kotti.
''17 saan .Ja sina ?''vaatasin ta poole.
''18 .''vastas ta ning naeratas laialt.Muigasin.Sain teada ,et ta tegeleb muusikaga.Rääkisin talle võistlusest ning ta lubas vaatama tulla vendadega.Smuutibaari sisse astudes nägin kohe Allyt koos Harryga.Tegin näo nagu ei oleks neid näinud ning rääkisik Riker-iga edasi.Istusime teiste juurde.
''Pst..Cat!''lausus Sannu mulle.Vaatasin ta poole.
''Mida ?''küsisin .
''Nägid ,kes siin on we ?''küsis ta.Noogutasin ning jõi oma smuutit.Harry lehvitas mulle.Sandra purskas naerma seda nähes.Sama tegid ka poisid kuna ta lehvitas nii kahtlaselt.Naerisin Rikeri õla najal. Ally vaatas meid imelikult ja ütles midagi Harry-le kuna too tegi suht ülbe näo.
'' Ross-il on täna sünnipäev ju''lausus Riker meile.Tõusin püsti ning läksin Ross-i juurde.Kallistasin teda.
''Palju õnne ,Ross.Nu vanaks sa saad siis ?''küsisin kallistades.
'' Aitäh,16 saan''sõnas ta ja kallistas vastu.Istusin tagasi Riker-i kõrvale ning uurisin menüüd.Tõstsin käe ,et ettekandjat kutsuda.Rocky ja Sandra läksin Sannu koerale rihma ostma.
'' Palun üks shokolaadikook ja pange palun sinna küünal peale''sõnasin ettekandjale ,kes meie juurde tuli.Ta noogutas ning lahkus.Ümisesin enda laulu.Riker muigas samal ajal ning rääkis Ross-iga mingist plaadist.Vaatasin Harry poole ,kes üksi istus.Võtsin oma koogitüki ning tõusin lauast.
''Ma lähen viin talle.''sõnasin ning läksin ta laua juurde.Istusin lauda.
''a see oled sina Cat.''naeratas ta laialt.Panin koogi ta ette.
'''Söö.Kuhu su kaaslane siis kadus ?''uurisin Ally kohta.Ta hakkas kooki sööma.
''Teistele läks lennujaama vastu.Ou su boyfriendile ei meeldi ,et sa minuga suht räägi.''sõnast ta suht muu seas.Vaatasin Rikeri poole.
''Ta ei ole mu bf .Lic sõber nagu sina.'''ütlesin ning näppisin oma sõrmust.Tuntsin kuidas keegi pani käe mu õlale.
''Me lähme.''sõnas Riker ning lahkus teistega.
''Näe nad tulevadki.''sõnas ta ning osutas uksele.Ally tuli koos 4 poisiga.
'' HARRY MU KULLAKE!''hüüdis üks tüüpidest ning jooksin ja kallistas Harryt.
''Lou ''naeris Harry ning kallistas vastu.
''Tere ,ma olen Zayn''naeratas üks nendest mulle ning tahtis kallistada mind.Tõusin püsti ning kallistasin teda.
''Catline,kutsu Cat-iks''naeratasin ning kallistasin teda vastu.
''Dvj Zayn ei sebi.Hei, Louis olen''türgis too Louis vahele.Naersin ning kallistasin ka teda.Ta hullult nuusutas mind.
'' Lou ei nuusuta.''naeris Harry.
''Jajah selline on meie Lou juba.''naeris blondi peaga tüüp.
'' Cat saa tuttavaks Liam ja Niall''tutvustas Zayn.
''hei''naeratasin.Ally juba tiirles Harry ümber.Liam tuli minu juurde ning naeratas.
''Ma kuulsin ,et sa esined homme.''sõnas ta naeratades.Noogutasin.Louis juba tuli uuesti vahele.
''Sul on hea lõhn.Mis parfüümi sa kasutad ?''uuris ta ning nügis Liamit eemale.Too naeris ning tegi mulle silma.
''DG''naersin talle.
''Mu vanaemal on ka see .''naeris Louis .Muigasin .
''Kuulge ma hakkan minema.''sõnasin ning võtsim oma käekoti.
''Me võime sind ära viia.Eks Ally''lausus Zayn Allyle.
'' Eee....eii''vastas Ally ning kallistas Harryt.
''Ma lähen bussiga.''laususin ning kõndisin ukse poole.Tuntsin kuidas keegi mult käe varrest kinni võtsin.Keerasin pilgu kinnivõtja poole.
'' Kuule tohib saadan sind ? ''küsis Zayn ning naeratas võluvalt.
''No kui sa tahad '' naeratasin talle .Kõdisime koos välja.
''Räägi mulle endast.''lausus ta ning vaatas mu poole.
'' Mul on väike vend Rassu .Olen 17 elan emaga.Isa tõmbas uttu kui olin väike.Armastan muusikat ülekõige oma elus.Nüüd sinu kord.''naersin ning vaatasin ta poole.
'' Lemmikloom on mul lõvi.Olen moslem.Pooleldi inglane ,pooleldi pakistaalane.Mul on üks vanem õde ning kaks nooremat õde.'' seletas ta.
''Sind on narritud ka ,et sa oled moslem ?''uurisin.Astusime lifti.
''Tegelikult natuke jah aga ma olen uhke ,et olen moslem.''naeris ta .
'' Mu vanavanavanaisa abiellus moslemiga ammu aega tagasi.Nii ,et mul on natuke moslemi verd sees .''naersin talle.
''Ühtekad siis.''sõnas ta ning vajatas nuppu.Vaikisime pikalt.Jõustime alla korrusele.
''Olemegi kohal.''ütlesin ning astusime välja.
''Jah.Cat ,kas ma saaksin su numbri ? '' küsis ta.Noogutasin ning võtisin kotist pastaka ning kirjutasin oma numbri talle käele.
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Külaline Esm Juul 16, 2012 8:54 pm

kähku uut Very Happy

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Teis Juul 17, 2012 7:32 am

Täna tuleb uus Very Happy
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Teis Juul 17, 2012 7:46 am

Järgmine päev.
Astusin kleit käes ballisaali sisse.Mingid bloniinid toppisid kaunistusi üles.Vaatasin kella käe pea. 18:00 .Mul on tund aega ennast valmis sättida .Ohkasin sügavalt ning kõndisin garderoobi.Panin kleidi toolile ning hakkasin meiki tegema.Tegin suitsusilmad ning huuled värvisin punakaks.Panin oma valge põlvedeni ulatuva puhvis kleidi selga ning vaatasin ennast peeglist.Naeratasin õrnalt ning hakkasin juukseid keerama.Kuulsin koputust garderoobi uksele.
''Sisse !''laususin ning lasin lakki pähe.Vaatasin peeglist ukse poole Riker ja Ross tulid sisse.Naeratasin.
''WOW!Sa oled jummala ...teist sugune''naeratas Ross ning ulatas roosi mulle.
''Aitäh! ''muigasin ning panin lille lauale.Riker jälgis mind.
''Me siis lähme tagasi saali,eks Riker''lausus Ross ning tiris venna kaasa.Keerasin veel paar lokki ning panin masina kinni. Võtsin spordikotist oma kontsakad ning panin jalga.Läksin seisin kardina juurde.Nägin Ally seismas seal .Tal oli sädelev mega lühike kleit ,10 cm kontsad .Ta vaatas mind ülevalt alla.
''Pole viga matsi kohta.Usu mind ma võidan selle ära ja saan Harryga koos laulda.'' irivtas ta ja vehkis käeketiga.
''Näed Harry kinkis.''irivitas ta.Pööritasin silmi ja vaatasin õhtujuhti.
''Nagu te kõik teate on meil täna siin väike võistlus.Nii siis ilma pikema jututa palume zürii kohale.Harry ,Liam ,Louis,Zayn ja Niall .Aplaus neile.''seletas ta ja kõik hakkasin palksutama.Nad tulid välisuksest sisse ning istusid lava ette laua taha.Zayn tegi mulle silma.Naeratasin.
''Esimesena esineb meile Ally.Aplaus!''sõnas tüüp ning Ally astus lavale.Ohkasin.Ta laulis lic imeliselt .Kõik elasid kaasa ,isegi poisid.Näha oli ,et võitja on selgunud.Lõpuks plaksutati talle tugevasti.
Ta tuli ülbe irve näol tagasi.
''Tee järgi ,nohkar kui suudad''lausus ta ja surus mikrofoni mulle kätte.Ohkasin südames.Sandra jooksis kooriga lava taha.
''Anna andeks ,et hiljaks jäime.Ummik.''ähkis ta .Naeratasin rõõmsalt.
''Pole midagi .Me oleme järgmised.''sõnasin pabistades.
''Ja nüüd tuleb lavale Catline .Aplaus talle''sõnas tüüp ning naeratas mulle.Läksin ees lavale ja koor tuli järgi.Panin mikrofoni maha ning kohendasin väikest mikrit suu juures.Võtsin suure üles ning bänd hakkas mängima.Hakkasin I Found You laulma keskel läksin suiuvalt üle Because I Said So .Vaatasin seda lauldes Ally poole ülbe näoga.Harry vaatas suu ammuli mind .Lõpuks plaksutati mulle väga kõvasti.Zayn,Louis ja Niall tõusid püsti ja vilistasid.Ross ja Riker tegid sama.Naeratasin õnnelikult.Kõndisin koor enda järel Ally juurde.
'' Kullake ,anna andeks ,et su tähesära ära rikkusin.''naeratasin ülbelt ning tõukasin ta tee pealt eest.Kõndisin Sandra juurde ning kallistasin teda.
''Omg ,Cat sa olid lic super ju''naersis ta.Nägin Zayni ja teisi enda poole tulemas.
'' Cat sa olid väga tubli.''lausu Zayn ja kallistas mind.Muigasin.
''Aitäh.Hei,Lou''naersin.Läksin tema juurde .
''Hei,sul on täna hea lõhn.''naeris ta ja kallistas mind.Muigasin.
''Kuulge dvj meil on veel esinejaid.''laulsus Harry ning kõndis tagasi laua juurde.Mingi väike tüüp ja 3 bändi esinesid veel ning siis oli aeg poistel otsustama minna.Seisime kõik laval oodates neid tagasi.Lõpuks nad tulidki.Louis lehvitas valget ümbrikut käes.
''Okey,te kõik olite väga tublid.Nii kolmas koht....The Storms.Aplaus''Harry ulatas bändile väikse ümbriku.Niall võttis ta käest ümbriku.
'' Teine koht ....Cat palju õnne''sõnas ta ning ulatas mulle väikse roosi ning kinkekaardi.Ohkasin.Ally hakkas keksima ning kiljus .Hüppas Harryle sülle ning suudles teda.Kõndisin vaikides Sandra ja teiste juurde.
''Sa olid super''ütles Riker ning kallistas mind.
''Jah.''pomisesin suht vaikselt.Ta lasi minust lahti ning ulatas mulle ühe karbi.Naeratasin suht nukralt ning võtsin karbi vastu.Tegin selle lahti.Seal sees oli väike käekett .
''Aitäh ,see on väga kena.''laususin ning panin selle karpi tagasi.Sandra tuli ja kallistas mind.
''See oli kindlasti kokkuleppe.''lausus ta ning lasi lahti minust.Noogutasin.Ally tuli koos Harryga minu poole.Ta naeratas uhkelt.
''Palju õnne nohik,said teise koha''irvitas ta ning hoidis Harrylt käest kinni.
Vakisin ning kõndisin ukse poole.
'' CAT OOTA!''kuulsin välja astudes Zayni häält kuid ma ei teinud sellest välja ning kõndisin edasi.Istusin bussijaama ning jäin bussi ootama.Peagi see tuli.Istusin kahe tüdruku juurde viimasesse pinki.
'' Omg ma nii armastan Louist''lausus blondi peaga tüdruk.Muigasin.
''EI Harry on armsam.''ütles musta peaga tüdruk talle vastu.
''Teate mõlemad on nunnud kuid Harry on ülbe '' sõnasin roosi lammutades.Nad mõlemad vaatasid mind imelikult.
'' Ja kust sa seda võtad ?''küsis too musta peaga tibi.
''Jäin napilt nende plaadi lepingust ilma.''ütlesin muuseas.
''Tegelt ?! Nii lahe.Millised nad päriselt on ?''uurisid nad mõlemad.
''Tavalised nagu mina ja teie.''naeratasin nukralt.
''Lahe.Ma olen Marru .''lausus musta peaga tüdruk.Noogutasin.
''Miki.''sõnas teine.
''Mulle võite Cat öelda.''naeratasin ning viskasin roosi tükid maha.Vaatasin aknast välja.
''Okey tüdrukud see on mu peatus''sõnasin ning tõusin püsti.
'' Muide me elame ka siin samas.Noh mitte mina vaid Marru '' lausus Miki ning nad tõusid.
''Lahe''sõnasin ning astusime bussist välja.
''Näed see mu maja''sõnas Marru ning osutas majale minu oma kõrval.
''Ehehe me naabrid.Te olitegi need ,kes vana Tomsoni maja ära ostsid .''naersin .Ta noogutas .Jalutasime mööda teed.
'' Teate ma võin teid kunagi nendega tuttavaks teha''naersin.
''Jaa ''ütlesid nad korraga.Telefon mu taskus värises.Võtsin selle välja ning üks sõnum oli .Zaynilt.
Hüvasti,Cat.Me lähme tagasi Ameerikasse.Su esinemine oli super.Kallid minu ,Nialli,Liami poolt ning Loui käskis musi teha. Zayn.
Ohkasin.
''Kuulge ma lähen nüüd.Tsau''sõnasin ning kõndisin kiiruga majja.Viskasin telefoni diivanile ning ise istusin tugitooli.Jäin magama.

2 Aastat hiljem
Pakkisin just viimaseid asju kokku.Nimelt lähme Miki ja Marruga Usasse .Marru tädi pidi seal elama ning kuna on suvi siis on see meile kolmele väike puhuks.Riker ja Sandra käivad nüüd ning kolisid ka ära Austraaliasse.Ross on tagasi Usas ning Allyst on saanud maailma kuulus superstaar.Ega ma muusika tegemist maha pole jätnud .Olen paar laulu salvestanud kuid need pole kuulsad.
'' CAT TULE !''hüüdis Marru kärsitult ning kõndis trepist alla.Miki istus autos juba ning messis oma ex-iga .Võtsin oma kolm kohvrit ning lükkasin need trepist alla Marrule otsa.Ta kukkus nende otsa.
''CAT!''kiljatas ta ning naeris.Naersin ka ning aitasin ta püsti.Viisime mu asjad autosse ning sõitsime lennujaama.Jõutsime napilt lennukile.Istusime ühte kohta kõik kolm.
Lennuk maandus L.A-sse kui seal oli suht hommik.Marru tädi ootas meid juba lennujaamas.
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Kätu Teis Juul 17, 2012 9:16 am

Hea Smile muidugi ootan uut (Y)
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Teis Juul 17, 2012 9:31 am

Uus tuleb vb täna õhtul Very Happy oleneb kas aega on jne Very Happy
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by I_love_Harry Teis Juul 17, 2012 10:33 am

Kindlasti jätka. Very Happy
I_love_Harry
I_love_Harry
One Directioni fänn

Postituste arv : 24
Points : 26
Join date : 17/07/2012

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Teis Juul 17, 2012 11:46 am

Tore ,et meeldib kõigile : D ma kusjuures alustasin ühte uut ka veel Very Happy
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Reede Juul 20, 2012 4:51 pm

Jalutasime ta tädi auto juurde.Märksin eemal kiljuvat tüdrukute kampa kuid ma ei teinud sellest välja.Panime asjad autosse.
'' HELP!''kuulsin kedagi karjumas ning järgmisel hetkel oli pikali.Mingi tüüp blondide juuste ,mis oli üles aetud oli mind pikali jooksnud.
''Sorry ,ma ei tahtnud kedagi sisse rammida '' sõnas ta ning ulatas käe mulle ,et mind püsti aidata.Võtsin ta käest ning tõusin püsti.Rapsisin riided puhtaks.
'''Teine kord vaata siis kuhu jooksed.''laususin .Ta vaatas mulle otsa ning ulatas tervituseks käe.
'' John ''sõnas ta .Nägin eemal teist tüüpi tulemas ja ta oli täpselt too John-i moodi.Vaatasin suurte silmadega neid.
'' ee...eee Cat''ütlesin kogeledes.Nad mõlemad naersid.
'' See on Edward mu kaksikvend.''naeris John.Noogutasin.
'' CAT tule !''hüüdis Marru ning tuli meie poole.
'' Marru saa tuttavaks John ja Edward'' sõnasin ning näitasin poiste poole.
'' Hei''lausus Marru ning tirirs mind poistele naeratades ära.
'''Okei ,bye näeme veel '' ütlesin ning istusime autosse.
''Tead just kellega sa rääkisid ?'' uuris Marru minult ning vaatas endiselt poisse autost.
''Jah , John-i ja Edward-iga '' sõnasin turvavööd peale pannes.Ta tädi Maige käivatas auto ning me hakkasime sõitma.Miki naeris .
'' no seda jah aga nad on JEDWARD'' ütles Marru rõõmsalt.Vaatasin talle lo.lli näoga otsa.
''Noh nad olid X Factoris .Kuulsused .'' seletas ta edasi.Noogutasin ning vaatasin aknast välja. Jõutsime peagi maja juurde. Nagu selgus on Marru tädi päris rikas.Maja oli hiigel suur . See nägi välja nagu villa vms. Astusime autost välja ning võtime oma asjad.
'' Minge te majja ning tuntke ennast kui kodus ma lähen käin toon paar asja töö juurest ära. '' sõnas Maige ning sõitis ära. Kõmpisime kohvrid käes majja. Seest oli see sama suur kui väljast.Leitsime oma toad üles päris kiiresti. Panin asjad voodile ning läksin alla Marru ja Miki juurde.
'' Dvj ,mis teeme ?'' uuris Miki ning istus köögilaua peale .Kehitasin õlgu ning vaatasin Marru poole ,kes seisis akna juures ning vaatas välja.
'' Cat ,mul on sulle üks uudis.'' lausus ta ning kohendas kardinat.
''No räägi '' sõnasin ning läksin ta juurde.
''Vaata seal maja ees olevaid poisse'' sõnas ta ning osutas kõrval maja poole. Nägin väljas viite tuttavat poissi jalkat mängimas.
''' Ei ole võimalik. Peale 2 aastat näen ma neid jälle.'' ohkasin ning vaatasin neid. Zayn märkas mind ning ta silmad läksid suureks. Ta nügis Louis-t ,kes vaatas oma kord minu poole. Ta lõi palli eemale ning jooksin meie maja poole.Lõin kähku kardina kinni.Aga oli hilja juba nad märkasid meid. Kuulsime koputust uksel. Marru läks avama seda naeratades.
'' Cat !'' hüüdis Loui ning jooksis Marrust mööda ning otse joones minu poole ning hakkas kallistama mind.
''Hei ,Louis .Pole ammu näinud '' naerisin rõõmsalt ning lasin temast lahti.Nägin teisi majja tulemas.Vaatasin Harryt ,kellel oli silm sinine.Nad kõik tulid kallistasid mind.
'' Poisid saage tuttavaks Marru ja Miki .'' tutvustasin. Nad kallistasid ka Marrut ja Mikit. Liam läks Mikiga rääkima ning Marru rääkis eemal Nialli ning Louisega.
''Zayn...''' sõnasin ning vaatas poissi.Ta vaatas külma pilguga mind.Sama tegi ka Harry.
'' Mis su silmaga juhtus .Harry ?'' küsisin poisilt.Ta muigas.
'' Väike õnnetus erilist midagi'' ütles ta ning läks Marruga rääkima.
'' Miks sa minuga hüvasti ei tulnud jätma ? '' lausus Zayn lõpuks.
'' Ma lic ei suutnud.'' ütlesin nukralt.
'' Oleksid võinud mingi sõnumi saata kas või '' ütles ta suht nukralt.Vaatasin enda ette.Liam tuli koos Miki-ga meie juurde. Vaatasin neid. Nägin eemal Marrut ,kes naeris koos Zayn-i , Louise ning Niall-iga.
'' Võiks teha midagi '' pakkus Miki välja naerdes.Teised tulid ka meie juurde.
'' Hmm ... näiteks mida ?'' küsisin Mikit vaadates.Ta kehitas õlgu ning vaatas Marrut .
'' Mhm mina ei tea ju. Lähme randa äkki ? '' ütles ta ja vaatas poisse.Kõik noogutasid.Poisid läksid ära riided vahetama ning sama tegime ka meie kolmekesi.Otsisin välja oma valged bikiinid ning saunalina.Marru otsis taga oma lühkareid ,mis olid kaduma läinud.Avastasin need oma kohvrist.Miki kaotas aga oma sõrmuse ära mida ta otsis paaniliselt mööda maja taga aga ei leidnud seda.Saime ennast korda sätitud ning läksime üle tee poiste ukse taha.Koputasime ning uksele tuli Louis lühkarites.
''' Tulge edasi , teised sätivad ennast veel .'' naeris ta ning tuli ukse eest ära.Astusime majja. See oli seest uhkem kui Marru tädi oma.Naersin. Niall tormas mööda maja ringi ning kui meid märkas siis jäi seisma.
''Juba siin ? Okei me ka kohe valmis. '' ütles ta ning jooksis trepist üles.
''Istuge diivanile , tundke ennast kui kodus '' naeris ta ning kadus ka ülemisele korrusele.Kohendasin oma seelikut.Marru näppis oma juukseid ,mis olid lokki läinud.Peagi tulid poisid alla.
'' Dvj .. lähme '' sõnas Liam ning vaatas Mikit.Ta tegi talle silma.Turtsatasime kõik üle jäänud naerma.Läksime randa Harry autoga aga ta ise ei tulnud ,kuna ta pidid Allyt ootama tagasi ning nad pidid pärast ka meiega ühinema. Rand oli ilusam kui meie kodukohas igastahes.Jalutasime randa ning peagi olid kiljuvad plikad meie ümber.Poisid jäid autogramme jagama ning meie kolmekesi läksime otsisime sobiva koha.Laotasime teki maha ning panime asjad sinna peale.Viskasin selili pikali ning hakkasin päevitama.Marru ja Miki läksid vett katsuma ning peagi oli nende kiljumist kuulda.Tegin silmad lahti ning nägid ,kuidas Liam jooksis Miki süles vette ning Louis ja Niall pritsisid Marrut ise samal ajal naerdes.Keegi istus mu kõrvale.
'' Tere, sa oled see tibi ,kellele ma lennujaama otsa jooksin ,eks .Cat kui ma ei eksi. '' lausus tuttav hääl .Ajasin ennast istuli ning nägin John-i enda kõrval istumas koos Edwardiga.
'' John ja Edward . Jah , mis te siin teete ? '' küsisin neilt.
'' Filmime uut muusikavideot siin. '' sõnas Edward ning osutas eemal olevatele kaamerameestele ,kes asju kokku panid.Noogutasin. Zayn istus meist eemal kivil ning mässas telefoniga.Vaatasin korra ta poole.
'' Kuule ,okei me lähme .Peame kontserdi andma veel.'' naeris John ning tõusis püsti ning nad lahkusid.Vaatasin Mikit ja Liamit ,kes ujusid kaugemal. Marru istus vees ning tegi solvunut nägu ,kuna tal läks meik laiali.Louis ja Niall üritasid teda rahustada ise samal ajal naerus nuttes.
'' HEI! '' kuulsin Ally häält oma selja taga.Keerasin pead ning nägin Allyt koos Harryga tulemas.Ta naeratas mulle ning tuli kallistas mind.Tegin suht kohkunud näo .kuid kallistasin vastu.Harry läks Zayniga rääkima ning Ally istus mu kõrvale.
'' Kuidas sul läinud on siis peale seda võistlus ? '' uuris ta oma bimbo häälel.
'' Kuule isegi pärasi hästi . Lõpetasin kooli , leitsin endale kaks parimat sõbrannat ning olen tööl päris heas firmas.'' seletasin ning vaatasin teisi vees. Miki juba oli vee alla kadunud ning Liam otsis paaniliselt teda.
'' Mul kool lõpetamata nagu sa tead.Tead ma sain uue plaadilepingu .Uskumatu kui põnev see elu siin on.'' ütles ta uhkelt.
'' Tore siis jul'' ütlesin talle ning vaatasin liiva enda jalgadel.Liam tuli koos Mikiga välja.
'' Me lähme jäätist ostma .Tahab keegi veel ? '' küsis Miki suht karjudes.
''' MEIE! '' veest oli kuulda Marru , Nialli ning Louise häält kuid näha neid polnud.
'' Ma võtan ühe.'' sõnasin suht vaikselt .Miki noogutas.
'' Me Harryga võtame ka.'' lausu Ally ning läks istus Harryle sülle.Pööritasin silmi.Peagi kadusid Miki ning Liam meie selgade taha.Nägin Nialli enda poole jooksmas. Enne kui taibata suutsin oli ta mu sülle võtnud ning jooksis vee poole.
'' Niall , pane mind maha '' ütlesin naerdes.Ta raputas pead ning hüppas vette koos minuga. Marru ning Louis naersid eemal. Ise hoidsid samal ajal käest kinni.Purskasin naerma.
Naeratasin Niallile . Vaatasin Marru ja Louise poole. Nad olid juba nägu pidi koos.
'' Ou ei pane ila.'' hüüdis Niall neile naerdes ning aitas mu püsti veest.Naeratasin talle ning vaatasin Marru poole.Nad mõlemad tuli eemale üksteisest.
'' Me ei pannudki.'' kogeles Marru ning kõndis kalda poole.
'' Jah '' ütles Louis ning jooksis talle järgi.Vaatasime Nialliga üksteisele otsa ning hakkasime naerma.Kõndisime neile järgi. Miki ja Liam tulid tagasi jäätistega.
'' Tõime teile jäätis .'' sõnas Miki ise Liam-i käest hoides.Pööritasin silm ning võtsin enda ja Niall-i jäätise.Ulatasin Niall-ile tema oma ning hakkasin enda oma sööma.
'' Kuulge ,mis värk Marru ja Loui vahel on ? '' uuris Harry Ally jäätis süües.Kehitasin õlgu.Vaatasin Zayn-i poole ,kes rääkis mingi blondiiniga eemal.
'' Nad panid ila ju ennem '' ütles Niall ning istus maha liivale. Kõik hakkasid naerma.Vaatasin ringi ja neid kahe polnud näha.
'' Kus nad on ültse ? '' küsisin Liamilt .Ta kehitas õlgu.
'' Lähme luurame '' naeris Miki ning lasi Liam-i käest lahti.
'' JA!'' ütlesid kõik korraga. Kõndisime auto poole ning nägime neid auto juures istumas. Louis istus auto vastas ning Marru oli ta süles.Kõndisime vaikselt ligemale.
'' Ma loodan ,et nad midagi ei arva '' ütles Marru talle ning vaatas talle otsa.
'' No Cat ja Niall nägid juba.Aga jah ära veel kellegile räägi '' vastas Louis talle .Kõndisime nende juurde.
'' Hei , noored '' sõnas Harry ning naeris.Vaatasin selja taha Zayni poole . Ta musitas tolle tibiga.Ohkasin ning vaatasin Nialli poole.Ta naeratas ning tegi mulle silma.Hakkasin naerama.
'' Lähme ? '' küsis Marru ning tõusis püsti Louise sülest kohmetult.
'' Jah , vihma hakkab kohe sadama .'' valetas Liam ning tegin Mikile auto ukse lahti.Tüdruk istus sisse naeratades. Istusin ta kõrvale ning Liam minu kõrvale .Zayn ei tulnud meiega tagasi vaid läks Harry ja Allyga.Vaatasin terve tagasi tee aknast välja.Marru istus ees Louise kõrval.Nad naersid terve tee.
'' Cat ? '' ütles Niall mulle üle Liami ,kes magas suu lahti.
'''Mis viga ? '' vaatasin ta poole.
'' See tüdruk Zayniga oli ta pruut Annie.'' sõnas ta. Noogutasin ning vaatasin uuesti aknast välja.Jõutsime tagasi maja juurde.Ronisin üle Miki autost välja ,kuna ta magas ning Liam ei jõudnud teda veel sülle võtta.Vaatasin Nialli poole ,kes tuli teiselt poolt välja. Marru oli Louisega juba ees majja läinud .Kõndisin Nialli juurde.
'' Tuled ka meile ? '' uurisin temalt.Ta kehitas õlgu.Jälgisime mõlemad Liamit ,kes viis Mikit süles tuppa.
'' Nad on armsad.'' sõnasin ning vaatasin Nialli poole.
'' Jamh , kõik teised on pruudid leidnud aga mina mitte. Huvitav ,kas asi on mu hammastes '' naeris ta. Hakkasin ka naerma.
'' Need on täitsa korras ju '' ütlesin ning vaatasin talle otsa.Ta naeris. Ta otsustas siiski meile tulla.Istusime diivanile Marru ja Louise juurde ,kes imetlesid teine teist.Liam istus nende vahel.
'' Kuulge hoitke natuke aeg käed üksteisest eemale eks.'' ütles Liam neile.Hakkasime Nialliga naerma. Marru saatis Liamile kurja pilgu ja sama tegi ka Louis.
'' Ärge kallale tulge ''' naeris Liam ning tuli nende vahelt ära. Nägin Zayni koos Harry , Ally ning Annie-ga meie majja tulemas.Muutusin kurvaks.
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Reede Juul 20, 2012 4:51 pm

Päris pikk tuli Very Happy
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Allu Laup Juul 21, 2012 8:16 am

Issand, kui pikk jutt. =D
Allu
Allu
One Directioni fänn

Postituste arv : 64
Points : 68
Join date : 13/07/2012

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Külaline Laup Juul 21, 2012 10:27 am

jätka

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Niall Fan <3 Püh Juul 22, 2012 9:02 am

jätkaaaa
Niall Fan <3
Niall Fan <3
One Directioni fänn

Postituste arv : 9
Points : 9
Join date : 18/07/2012

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Kätu Püh Juul 22, 2012 10:44 am

Jätka kindlalt ^^
Kätu
Kätu
Adminnisaator

Postituste arv : 326
Points : 443
Join date : 12/07/2012
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Püh Juul 22, 2012 12:26 pm

Toetasin pea vastu Nialli õlga ning vaatasin ukse poole. Zayn tuli naerdes sisse koos teistega.
''' Oi ,kes ka kohale jõutsid '' naeris Liam.Harry istus teise tugitooli ning Ally talle sülle nii ,et Zayn ja Annie pidid meie kõrvale istuma.Ma ei vaadanud kordagi ta poole.
'' Annie saa tuttavaks Catline, Marit ja see kellega Liam koos oli on Marlene'' tutvustas Harry meid.
'' Loui kuule su Kevin on mu autos '' hakkas Ally naerma. Louis tõusis püsti ning jooksis välja.Ta tuli tagasi kajakas käes.
''' Das is Kevin '' ütles ta ning ulatas Marrule selle.Tüdruk hakkas naerma ning vaatas Louist.Poiss oli väga tõsise näoga.
'' Ja ta on su kajakas v ? '' uuris Marru naerdes. Louis raputas pead.
'' Mu armuke '' naeris ta ning istus Marru kõrvale. Vaatasin enda telefoni ning seal ees vilkus Riker-i nimi.
'' Hei ,kullake ''
'' Riker sina ! Kus te olete ?''
'' Jõutsime just koju ning oleme teel sinu poole. Mul tuttav kaasas ega sa ei pahanda.''
'' EI , meil ka paar tuttavat siin. Kuidas Sandral on ?''
'' Ta on kaks korda oksendanud nii ,et pole hea olla.Aga varsti näeme.''
Panin telefoni tagasi lauale.
'' Riker ja Sandra tulevad '' sõnasin ning vaatasin Niallile otsa.
'' Kuidas neil läheb ? '' küsis Harry ning vaatas minu poole.
'' Sandra on rase 3 kuud ja nad abielluvad see suvi.'' ütlesin naerdes.
'' WoW see küll hea uudis. '' sõnas Harry. Noogutasin.
'' Tee süüa tahate ? Meil peaks pitsat olema '' ütles Marru ning ulatas Kevini Louisele.
''' Ja ikka ''' laususid kõik korraga. Marru läks koos Louisega kööki pitsat soendama.Märkasin Rikeri autot maja ette sõitmas. Nad kõndisis koos pruunika peaga poisiga maja poole.
'' Tere! '' kuulsin Rikeri häält.Kiljatasin ning jooksin teda kallistama.
'' Ma nii igatsesin teid.'' ütlesin pmt nuttes ning hakkasin Sandrat kallistama.Ta naeris.
'' Catline see on Tom .'' ütles Riker ning lasin Sandrast lahti.
'' Hei '' ütlesin ning vaatasin poisi poole. Marru tuli pitsa käes koos Louisega köögis.
'' Louis sina siin '' lausus Riker ning surus poisi kätt .
'' Jamh teised on ka .Ja muide palju õnne mees ,et isaks saad'' naeris ta ning läks elutuppa.Marru läks kallistas Sandrat. Juhatasin Tom-i ja Rikeri elutuppa.
'' Ee .. saage kõik tuttavaks see on Tom . Tom need on Liam , Harry , Ally , Zayn , Annie , Marit , Marlene ja Niall ning see on Louis'' tutuvstasin. Sain aru ,et poisid teavad juba Tom-i. Jätsin kõik oma vahel rääkima ning suundusin teed tegema.Sandra tuli kööki minu juurde.
'' Zaynil on pruut .Nii kahju sinus '' lausus ta nukralt.
''Pole midagi.'' ütlesin ning panin kruusid köögilauale. Niall tuli meie juurde.
'' Saan aidata ? '' küsis ta ning võtis mult piha ümert kinni.
'' Ei praegu mitte aga pärast võid need teistele viia '' naeris ning panin käe ta käele.Sandra hakkas naerma ning läks teiste juurde.
'' See nii hea pitsa ''' kiitis Louis Marrule.
'' Loogiline ju mu tädi tegi. Vaata seal kuskil peaks porgan ka olema'' hakkas tüdruk naerma.
'' Mõnitad v ? '' naeris poiss vastu .
'' EI . Sandra kuhu Cat jäi siis ? '' uuris ta ning hammustas ampsu Louise tükis.
'' Nad kudrutavad Nialliga köögis.'' lausus ta ning istus diivanile.Zayn vaatas köögi poole kohe ning tõusis püsti.
'' Niall lõpeta '' naersin ning kallasin vett teele peale.
'' Miks ? Sul nii armsad põsed neid on hea musitada '' sõnast ta ning kiusas edasi mind.
'' Ou me tahaksime juua juba '' kuulsin Zayni häält uksel.Vaatasin ta poole.
''Oodata suudad mingi 3 minutit äkki ? '' sõnasin ülbelt ning vaatasin Niallile otsa.Ta suudles mind.Zayn vihastas ning kõndis tagasi elutuppa.
Tõmbusin Niallist eemale ning võtsin kaks tee tassi.
'' Sa võta üle jäänud '' naersin ning viisin need Marrule ja Louisele.Tõin veel Allyle ning Harryle . Niall tõi ülejäänud ära.
'' Mängige meile midagi '' sõnas Miki ,kes oli üles ärganud.
'' Mida näiteks ? '' uuris Niall ning vaatas Miki poole.
'' Moments '' sõnasin kuna teatsin ,et Niallil on soolo seal.Tom naeris ning vaatas teisi.Harry käis tõi üle tee majast kitarri.Istusime kõik toa keskele maha ning nad hakkasin laulma.Kui tuli Niallik koht : Close the door ,throw the key , dont wanna be reminded, dont wanna be seen.Dont wanna be without you , my judgements clouded , like tonight sky .
Vaatas ta minu poole ning naeratas. Ümisesin kaasa .Vaatsin Zayni poole ta jägis meid.Ohkasin. Kõik olid nii õnnelikud.Poisid olid natuke aega veel meil ning lahkusid. Jäin suht kiiresti magama.Ärkasin üles Marru karjumise peale.Kõndisin uniselt koridori.
'' Hommik '' sõnasin Marrule ,kes kõndis riided käes enda tuppa.
'' jaja'' ütles ta hädiselt.Märkasin alles nüüd ,et ta nutab.Vaatasin Miki poole ,kes talle järgi kõndis.
'' Louis petab teda '' ütles ta ning kõndis ta tuppa.Läksin järgi.Marru loopis oma asju kohvri.
'' Ära mine , rääkige asjad selgeks '' üritasin rahustada teda.
'' Sa ei kuulnud , ta pettis mind. Ma nägin teda hommikul nende maja ees koos selle tibiga.Nad suudlesid.'' seletas ta nuttes.Kuulsin ukse lahti minemist. Jooksin alla ning nägin Louis ning Nialli seal.Kõndisin Louise juurde.
'' Kuidas sa võisid ? Ta armastab sind.'' laususin vihaselt ning lõin kõrvakiilu talle.Ta vaatas mulle kohkunult otsa.
'' Mida ma tegin ? '' küsis ta ning hoidis põsest kinni.
'' Ütle mida sa ei teinud. Sa suudlesid seda tibi ja Marru nägi.'' ütlesin ning vaatasin Niall-i poole.
'' Ta....ta ..nägi ?!'' kogeles Louis ning jooksis üles.Läksime Niall-iga talle järgi.
'' Marru anna andeks ma ei tahtnud '' seletas ta tüdrukule.
'' Mine minema Louis .Ma ei taha sind näha.'' nuttis ta ning tõmbas kohvri kinni.
'' Me oleme temaga lic sõbrad tglt ka.'' ütles ta ning panin käe tüdruku õlale.
'' ÄRA PUUTU MIND!'' ütles Marry vihaselt ning kõndis alla.
'' Kuhu sa lähed ? '' uurisin talle järgi minnes.
'' Hotelli. Ma ei saa siin olla.Ma pean järgi mõtlema'' seletas ta ning pani uggid jalga.Louis seisis mu selja taga ning tahtsis midagi öelda kui vaikis.Võtsin Niall-ilt käest.
'' Millal sa tagasi tuled ? '' uuris Miki nüüd.
'' Ma ei tea veel,küll kunagi ikka.'' lausus ta ning kõndis uksest välja.Vaatasin Louise poole vihaselt.
'' SA ikka pidid talle nii tegema'' sõnasin vihaselt ning kõndisin kööki.
'' Ma ei tahtnud .Aga see lic kukkus nii välja '' vabandas ta .
'' Ta armastas sind tohutult ja sina lic rikkusid ta elu ära.Tubli poiss'' rääkisin edasi.
'' Ära mölise kogu aeg minu kallal ega sa ise ka sugugi parem pole. Zayn nutab siiani sind taga aga sina lic ignod teda ja semmid tema parima sõbraga'' lausus ta vihaselt.
'' LOUIS lõpeta !'' ütles lõpuks Niall ning läks ta juurde
'' Mida on ?!'' lausu Louis ning vaatas talle otsa.Niall läks talle ligemale ning virutas talle vastu nägu.Kiljatasime mõlemad Mikiga.Louis tõusis püsti ning kõndis lic minema.Vaatasin Nialli.
'' sa poleks pidanud.'' sõnasin .
'' Ta ise teenis seda.'' ütles ta ning kraksutas sõrmi.
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by I_love_Harry Nelj Juul 26, 2012 6:08 pm

Jätka!
I_love_Harry
I_love_Harry
One Directioni fänn

Postituste arv : 24
Points : 26
Join date : 17/07/2012

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Külaline Kolm Aug 01, 2012 1:04 pm

jätka

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Nelj Aug 02, 2012 3:48 pm

Spoiler:
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. Empty Re: More Than This.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 :: 1D :: Jutud 1D-st.

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele