Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» kuidas reageeriksid?
by NiallHoran Reede Apr 19, 2013 3:11 pm

» One Directioni asjad.
by NiallHoran Reede Apr 19, 2013 3:06 pm

» Mõned uudised One Directioni kohta
by NiallHoran Reede Apr 19, 2013 3:03 pm

» Katsa tutvustab end
by Katsa Nelj Nov 22, 2012 1:42 pm

» Poisid: Liam James Payne.
by Külaline Teis Nov 06, 2012 5:09 am

» SÜNNIPÄEV.
by Louis&Niall♥ Teis Okt 30, 2012 2:43 pm

» CHATIME #1
by Louis&Niall♥ Esm Okt 29, 2012 6:39 pm

» Iga viimane täht on uue sõna algus.
by 1dlover Reede Okt 26, 2012 6:07 am

» Numbrite loendamine.
by 1dlover Kolm Okt 24, 2012 2:37 pm

» More Than This.
by 1dlover Kolm Okt 24, 2012 8:18 am

» Ei nooo mida...
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 1:23 pm

» Järgmine postitaja.
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 1:04 pm

» FOORUMIS ON UUS ADMINN!
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 8:33 am

» Töölaud/Desktop
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 8:33 am

» Louis Tomlinson tõmbas kogu kooli ees tagumiku paljaks
by 1dlover Teis Okt 23, 2012 8:30 am


More Than This.

+4
Mandariin1D
Kätu
Allu
Hazza
8 posters

 :: 1D :: Jutud 1D-st.

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

More Than This. - Page 2 Empty Re: More Than This.

Postitamine by Liamia Laup Aug 04, 2012 10:29 am

Hea jutt, ootan uut

Liamia
One Directioni fänn

Postituste arv : 13
Points : 13
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

More Than This. - Page 2 Empty Re: More Than This.

Postitamine by Hazza Püh Aug 05, 2012 6:23 am

Ärkasin äratuskella peale ,mis piiksus mu kõrva ääres.Lõin selle kinni ning tõusin voodist püsti.Ringutasin ning läksin akna juurde ning tõmbasin kardinad eest.Päike paistis ning soe tundus olevat.Kõndisin kapi juurde ning võtsin seal kleidi ,mis ulatus põlvedeni .Kõndisin vannituppa ning käisin pesemas.Panin kleidi selga ning kammisin juuksed ära.Tegin meigi ning läksin alla.Kõik oli julmalt vaikne.Tegin endale kohvi ning läksin istusin maja trepile.Nägin eemalt Mikit Liami juurest tulemas.Hakkasin naerma nii ,et mul lendas kohv suust välja.Ta tuli istus naeratades mu kõrvale.
'' Ja kust sina meil tuled ? '' küsisin naerdes.
'' Liami juurest , ma jäin eile seal magama no ja ta ei viitsinud mind koju tuua. '' ütles ta ning võttis lonksu mu kohvist.Hakkasin hullemini naerma.Ta nügis mind .
'' Muide poisid tulevad appi meile. '' ütles ta .Naeratasin laialt.
''Tglt ? Väga hea , me peamegi pärast poes käima.'' laususin ning kallasin järgi jäänud kohvi põõsasse.
'' Näh ma tahtsin seda ära juua.'' lausu ta nördinult.
''Mine joo siis.'' ütlesin ning tõusin püsti .Hakkasin poiste maja poole kõndima.Miki jooksis mulle järgi.
'' Sa tuled ka v ?'' küsisin ust lahti tehes.Niall tuli trepist alla bokserite peal.Hakkasime mõlemad Mikiga naerma.Ta muigas ning kallistas mind.
'' Igatsesid v ? '' küsisin vastu kallistades.
'' Tohutult.'' naeris ta .Marru tuli alla trepist Harry särk seljas.
'' URR! '' naersime Mikiga jälle.
'' Tere , ei noki mind '' lausu ta ning läks kööki.Vaatasin talle järgi.
'' So nende suhe on ametlik nüüd v ? '' küsisin Niallilt.
'' Jah , Harry oli seda rääkinud oma vanematele juba.'' seletas ta.Kõndisime kööki. Marru tegi teed endale ja Harryle.Jälgisin teda.
'' Mida ? '' küsis ta ning viskas mind nuustikuga.
'' Midagi ,sa lic oled nii õnnelik.'' laususin.
'' Kas ei peaks olema ? '' küsis ta ning naeris.Harry tuli koos Liamiga alla.Liam läks Miki juurde ja juba olid nad nägu pidi koos.
'' Hei , wow kus on rahvast meil.'' naeris Harry ning kallistas Marrut selja tagant .Zayn lonkis õlle pudel käes alla ning pani selle lauale.Niall vaatas teda vihaselt sama tegid ka teised.
'' Mida jälle on ? '' küsis ta ülbelt ning lasi kraanist endal vett nügides Marrut ja Harryt eemale.
'' Zayn sa peas temast üle saama.'' seletas Harry talle ning pani käe ta õlale.Poiss lükkas selle eemale.
'' Ära puutu mind.Aga kui ma ei taha .Äkki ma armastasin Anni ? '' ütles ta ülbelt ning läks üles tagasi.Ohkasin ning panin pea Nialli õlale.
'' Mis neil juhtus ? '' uurisin.
'' Ann pettis Zayni Zach Efroniga.'' ütles Niall mulle ning paitas mu pead.
'' Mida ?! Sellega ! Omg . Zayn sada korda etem ju .'' laususin. Ta noogutas.Kõndisin üles Zayni tuppa ning koputasin uksele.
'' Zayn ,kas saame rääkida ? '' küsisin kuid keegi ei vastanud.Avasin ukse ning nägin teda maas pikali olemas ning vere loik kõrval.

Vaatasin maas lamavat Zayni .Jooksin alla ning vaatasin nuttes Niall-i.
'' Mis juhtus ? '' küsis ta ning tõusis püsti.
'' Zayn...ta... kutsuge kiirabi .'' sain lausuda kui kukkusin kokku .Edasi ma ei mäleta midagi.Avasin silmad ning nägin valges kitlis naist enda juures askeldamas .
'' Zayn '' ütlesin peaaegu hääletult kuid naine kuulis seda .Ta võtis mult käest ning naeratas hellalt.
'' Ta on kõrval palatis . Kuidas teie enesetunne on ? '' küsis ta .
'' Pea valutab ainult kuid muidu on kõik korras. '' laususin nüüd juba natuke kõvemini.Ta noogutas ning lahkus palatist . Ajasin ennast istuli ning nägin Niall-i diivanil magamas.Naeratasin ning jälgisin teda.Kuulsin koputust palati uksele.
'' Sisse.'' sõnasin vaikselt ning uks läks lahti.Harry ja Marru tulid sisse naeratades . Näha oli ,et Marru oli nutnud .
'' Kuidas sul olla on ? '' uuris Harry ning seis mu voodi kõrvale .
'' Normaalne . Kuidas Zayniga on ? '' küsisin Marrut vaadates.
'' Ta ..on ...koomas .'' lausus Marru ning hakkas nutma .Sama tegin ka mina .
'' Kaua ma teadvusetult olin ? '' küsisin nüüd ss nuttes juba .
'' 4 päeva . Ja kõik selle aja on Niall siin olnud.'' seletas Harry ning kallistas Marrut . Niall avas silmad ning vaatas mulle otsa. Naeratasin nukralt .
'' Sa oled ärkvel .'' lausu ta ning tuli mu juurde ning kallistas mind.
'' Mhm .'' vastasin nukralt .Vaatasin aknast välja ning ohkasin .
'' Me lähme aga tuleme õhtuk tagasi. '' lausu Harry ning nad lahkusid Marruga .
'' Niall sa võid ka koju minna .Minuga on kõik korras . Mine vaheta riided ära.'' laususin ikka aknast välja vaadates.
'' Olgu .Aga kui midagi on ss helista. '' sõnas ta ning tegi mulle sulle musi ning läks välja. Ootasin natuke . Tõmbasin kõik juhtme küljest ning tõusin tuikudes püsti .Kõndisin uksest välja .Vaatasin ega arste pole ning läksin Zayni palatisse . Ta lamas voodis nagu surnu . Masin ainult piiksus ta kõrvale . Vaatasin pisarates teda ning läksin ta juurde .
'' Zayn .. miks .'' laususin nuttes ning võtsin ta käest kinni. Masin piiksus endiselt samas rütmis. Ohkasin ning võtsin kaelakee endalt kaelast .Panin selle talle kaelast ning panin talle selle kaela. Läksin ligemale talle näoga ning kuulasin ta hingamist . Masin hakkas piiksuma kiiremini . Vajutasin enda huuled tema omadele .Masin jätis korraks piikus vahele ning ta avas silmad.
Läksin kiiresti eemale temast.
'' Cat ...''' sõnas ta vaikselt kui kuuldavalt.Vaatasin Zayni poole.
'' Mis viga ? '' küsisin ning vaatasin uuesti aknast välja.
'' Sa suudlesid mind ,eks. '' ütles ta .Raputasin pead.
'' Ei , mul on Niall ju .Sa nägid unes seda.'' valetasin .Palati uks läks lahti ning Miki , Niall , Liam , Louis, Marru ja Harry tulid sisse.
'' SA OLED ELUS .'' sõnas Niall naeratades ning kallistasin Zayni.
''Kuule kahjuks jah .'' naeris Zayn . Liam vaatas suht eemale ning ei teinud teist nägugi.Louis see vaatas Marrut ja Harryt ,kes olid ninapidi koos.
'' Mhh ära räägi nii. '' laususin ning vaatasin teda .Ta kehitas õlgu.
Zayn sai suht kiiresti välja.Nad pidid peale Zayni välja saamist tuurile minema ning meie jäime kolmekesi maha .Istusime kohvikus kui nägime ajakirjanike enda poole tulemas. Marru naeratas neile ning andis paar intervjuud . Meie Mikiga hoitsime eemale neist.Nägin Tom-i koos mingi tüübiga kõndimas kohvikusse . Naeratasin talle ning ta lehvitas mulle.
'' See on ju see Tom .'' seletas Miki ning jälgis poissi. Marru tuli naeratades tagasi lauda ning jõi oma teed piimaga.
'' Jah see on see Tom. Huvitav .kes see tüüp on '' jälgisin ka neid .
'' Nathan Sykes .Nad on koos bändis.'' seletas Marru muuseas. Vaatasin teada kohkunud näoga.
'' Kust sa kõike tead ? '' küsisin .Ta kehitas õlgu ning naeratas ainult.Tom kõndis meie laua juurde koos Nathaniga.
'' Hei , Marru. '' sõnas Tom ning naeratas.
'' A hei , Tom. Nath sa ka siin .'' naeratas tüdruk . Vaatasin neid kolme sama tegi ka Miki.
'' Kus te mehed ss on ? '' küsis Tom naerdes.
'' Tuuril.Peaksid jõudma järgmine kuu tagasi.'' seletasin naeratades.Nad istusid meie lauda. Saime teada ,et Tom on leidnud endale elu armastuse aga tüdruk elab Indias.Nathan oli vait koguaeg ning vaatas ainult Mikit ,kes naeratas talle aegajalt .
2 kuud möödas.
Zayn ja Nial ning Liam ei tulnud tagasi vaid jäid Ameerikasse . Olin suht vihane Nialli peale ning Miki Liami. Marru istus Harry pool tavaliselt ning eriti ei suhelnud meiega . Louis oli rohkem meiega.
'' Tead Marru ja Harry tahavad abielluda.'' seletas Louis ühel päeval kui olime rannast tagasi tulnud ning istusime rõdul ning sõime jäätist.
'' Marru ju 16 alles .'' seletasin talle. Ta kehitas õlgu.
Hazza
Hazza
One Directioni fänn

Postituste arv : 150
Points : 172
Join date : 15/07/2012
Age : 27

Tagasi üles Go down

More Than This. - Page 2 Empty Re: More Than This.

Postitamine by Liamia Nelj Aug 09, 2012 7:07 am

jätkaaa

Liamia
One Directioni fänn

Postituste arv : 13
Points : 13
Join date : 19/07/2012

Tagasi üles Go down

More Than This. - Page 2 Empty Re: More Than This.

Postitamine by 1dlover Kolm Okt 24, 2012 8:18 am

jätka
1dlover
1dlover
One Directioni fänn

Postituste arv : 17
Points : 19
Join date : 22/10/2012

Tagasi üles Go down

More Than This. - Page 2 Empty Re: More Than This.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 :: 1D :: Jutud 1D-st.

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele